Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos védekezés? Gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezés? Gáz gumival védekezni?

Figyelt kérdés

Bekerültem barátnőm által egy baráti társaságban (csak lányok), ahol ez volt a téma.


Nagy megdöbbenésemre barátnőm hozta fel, hogy ő mindig is megszakítással védekezett. Meséltem nekik, hogy több évnyi fogamzásgátló használata mellett mennyi problémám van és abba fogom hagyni, visszatérek a gumira, erre mindenki kiakadt hogy 20-on évesen milyen gáz azt használni,még 16-17 évesen oké, ezt nem tehetem meg a pasimmal, illetve mennyire stresszes, hogy kiszakad-e szemben a megszakítással.

Hozzáteszem ők csak idősebb férfiakkal kezdenek ki, mert azok mennyivel érettebbek, szerintem meg az az éretlenség, hogy ők és pasijuk nem védekeznek. Állításuk szerint olyan nincs, hogy becsúszik a gyerek, ha időben húzzák ki...

Érdekelne kinek mi a véleménye erről?



2021. aug. 10. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez lenne a minimum! A megszakítás tényleg bizalom kérdése, akkor érdemes bevetni, ha nem gond, hogy vele gyereked lesz. Mert lesz, hacsak nincs meddőségi problémátok.
2021. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

11# Miért lenne?? Ha csak direkt rá nem játszunk arra, hogy minden feltétel klappoljon, másként elég nehéz lenne elképzelni.


Ha a férfi nem bírja sokáig, ha nem ő irányítja a testét, ha nincs önkontrollja;

ha többször akar elélvezni, ezért élvezés után visszarakja a vaginába;

ha a barátnő hüvelye extra rövid, a férfi pénisze pedig túl hosszú...

Így biztos orosz rulett.


Nem mindenki alkalmas rá. Nekem sosem volt vele problémám.

2021. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es Menj el andrológiára. Sírni fogsz!
2021. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja és persze nem ajánlom senkinek, hogy így védekezzen, mert én nem tudom, hogy képes-e rá, vagy sem. Ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie. A legtöbb ember esetében biztos előnyösebb ha darálja a kötelező szöveget és megfélemlíti saját magát és másokat, de aki saját maga tudja, hogy képes rá és megbizonyosodott róla a gyakorlatban, annak nincs mitől rettegni, rá nem lesz érvényes a megfélemlítő szöveg.
2021. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gáz, az én baráti körömbe is legtöbben megszakítás vagy az se, 1 barátnőmről tudok aki tabit szed. 19L
2021. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!