Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos védekezés? Gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezés? Gáz gumival védekezni?

Figyelt kérdés

Bekerültem barátnőm által egy baráti társaságban (csak lányok), ahol ez volt a téma.


Nagy megdöbbenésemre barátnőm hozta fel, hogy ő mindig is megszakítással védekezett. Meséltem nekik, hogy több évnyi fogamzásgátló használata mellett mennyi problémám van és abba fogom hagyni, visszatérek a gumira, erre mindenki kiakadt hogy 20-on évesen milyen gáz azt használni,még 16-17 évesen oké, ezt nem tehetem meg a pasimmal, illetve mennyire stresszes, hogy kiszakad-e szemben a megszakítással.

Hozzáteszem ők csak idősebb férfiakkal kezdenek ki, mert azok mennyivel érettebbek, szerintem meg az az éretlenség, hogy ők és pasijuk nem védekeznek. Állításuk szerint olyan nincs, hogy becsúszik a gyerek, ha időben húzzák ki...

Érdekelne kinek mi a véleménye erről?



2021. aug. 10. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Az előváladék is tartalmazhat spermiumot, attól is van esély a teherbe esésre. A minőségi gumi biztosabb.
2021. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1-es én is így gondolom és természetesen nem adok nekik igazat, de meglepett hogy ebben ilyen "buták".
2021. aug. 10. 15:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerőseid tudatlanok. Mondanám, hogy primitívek, de nem akarlak megbántani.

Okos, hogy nem mérgezed a szervezetedet hormongyógyszerekkel. Vannak, akik a hosszútávú használata miatt aztán soha nem esnek teherbe.


De egyéb bajokat is okozhatnak, a hormonháztartás felborulása, pajzsmirigy és egyebek.


Tehát marad a minőségi gumi és persze az intelligens férfival való kapcsolat.

2021. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

[link]

2021. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Már megpróbálták velem elhitetni milyen férfi "kínzó" vagyok, de én is úgy gondolom hogy intelligens de legalábbis felelősségteljes férfinak a védekezés nem kérdés.

2021. aug. 10. 15:31
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Nálam minden mástól hatékonyabb, mert jobban bízom magamban, mint bármi másban. Sosem csináltam másképpen.
2021. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki biztosan nem akar teherbe esni, nem éri meg kockáztatni. Engem amúgy meglep és elszomorít, hogy mennyien még mindig nem védekeznek felelősségteljesen, holott egy terhesség és egy kisbaba nem egy kis dolog, ha besikerül.
2021. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez történik ha nincs rendes tisztességes felvilágosítás. Sok hülyeség képes így terjedni a fiatalok körében. Aztán ha megtörténik a baj fülüket-farkukat behúzzák. Te legalább észnél vagy, maradj ilyen.
2021. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már "férfi kínzás", az nem az hogy a legjobb pillanatban kell kikapkodni? Vicces hogy az óvszertől félnek mert jujj kiszakad, de akkor mi van ha jujj nem vette ki időben?!
2021. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagyon értem mi ebben az éretlen vagy rossz.

Mindig is megszakítással vedekeztunk, az én ismerőseim között is sokan csinálják így. Az óvszer sem olyan olcsó azért 12-esével megvenni.

Ha jól hasznàljàk a technikàt akkor nem lesz baj. De ehhez bizalom kell és az hogy egyik félnek se legyen több tíz partner a múltjából.

2021. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!