Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit jelent az, hogy megszakítá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy megszakítással védekezni?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, de nem tudom mi az. Kérlek mellőzzétek a gúnyos hozzászólásokat! Köszi!

2016. dec. 28. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a csajban élvez el a csávó, hanem kiveszi előtte.
2016. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy amikor érzed, hogy mindjárt elélvezel, akkor kihúzod a farkadat a nőből. Mivel ez kockázatos, hangulatromboló, és lehet, hogy a pillanat hevében nem is sikerül időben végrehajtani a procedúrát úgy, hogy ne jusson bele valami, ezért ez egy legendásan rossz módszer, amit nem is igazán lehet védekezésnek nevezni szerintem.
2016. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Valóban nem tűnik biztonságosnak!

2016. dec. 28. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Mi kb 2 évig így csináltuk,aztán amikor eldontottuk hogy gyereket szeretnének,kb 2 hét alatt össze is jött.
2016. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás nem védekezés csak önámítás. Bármikor lehetsz terhes így, az előzőnek csak szerencséje volt!
2016. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Gumi sem biztos, sőt a tabletta sem és sok mellékhatása van, szóval megszakítással játszunk.
2016. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Mi 7 éve így védekezünk, de senkit sem bátorítanék erre, mivel az előváladék is tartalmaz spermiumot. Minimális a kockázata, hogy valaki attól teherbe essen, de nem kizárt.
2016. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Gumi sem biztos, sőt a tabletta sem és sok mellékhatása van"

Tévedésben vagy. Ha a gumit előírásszerűen használják, akkor nem szakad ki, tehát biztonságos. A fog. gátlót is ha rendszeresen szedik és odafigyelnek, hogy mik gyengíthetik a hatását, akkor az is biztonságos és mellékhatásai lehetnek, de nem feltétlenül vannak.

Közel 15 éve élek nemi életet, óvszerrel és fog. gátlóval is védekeztem, soha nem lettem terhes.

Viszont ha lett volna egy balul elsült együttlétem valakivel, akinek éppen lett volna sperma az előváladékban vagy pont nem veszi ki időben, akkor nagyon nagy eséllyel terhes lettem volna.

Sőt, az óvszer azért is sokkal biztonságosabb, mert egyrészt ugye véd a nemi betegségek ellen, másrészt meg, ha kiszakad, akkor azt észreveszed és még esemény utáni tablettával megúszhatod a terhességet. Viszont megszakításnál, illetve fog. gátlóval már csak az abortusz marad...

2016. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!