Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex 4 fogamzásgátlója...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex 4 fogamzásgátlója közül melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Azon agyalok, hogy beszerzem a hüvelykúpot de volt aki például azt írta, hogy "fehér trutyi" formályában távozott belőle. Engem legfőképpen ezek érdekelnének, hogy esetleg melyik távozik hasonló módon vagy melyiknek van szaga, szeretném a legkevésbé kellemetlen körülményekkel járó fajtát alkalmazni.. Ja és a sok negatív véleményből adódóan gumi mellett használnánk a Pharmatexet.
2021. aug. 4. 11:23
 1/1 anonim válasza:
Én régen használtam.Fontos szempont, hogy ezt minden egyes aktus után ismételni kell. És, igen, folyik, ami természtes, hiszen ami be megy, az ki is jön. És néha cuppogó hang hallható aktuds közben.Régen létezett un. " szivacs", ami sokáig hatásos volt, és nem kellett cserélni. Ahogy most utánanéztem, már nem gyártják.
2021. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!