Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Be merjen vállalni? Melyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Be merjen vállalni? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy van hüvelykúp, hüvelytabletta,lágy hüvelykapszula, és hüvelykrém. Megszakítással csinálnánk. Nem érzi jól magát az óvszerben,én pedig nem szeretnék hormonális fogamzásgátlót.

2021. jún. 8. 14:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekem bevált
Nehogy kockáztass
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ó, biztos szeretettel várnak a Pharmatex babások csoportjában...
2021. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

#1

Mint ahogy bármilyen más védekezési módszer mellett becsúszott baba csoportban.

Semmi sem 100 százalékos.

2021. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pesszáriumot is felraksz hozzá akkor igen. A hüvelyzselé inkább arra jó, hogy óvszerszakadás esetén is legyen még egy plusz "védvonal".
2021. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Akis_hamis, nem mondooood???


De ugye tudod, hogy az ilyen semmit nem érő trutyiknál sokkal nagyobb a baba lehetősége?

Nem mondtam, hogy a gumi 100%

2021. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Gumival csináljátok. Nálam is próbálkoztak már így, de felejtős. Aki nem akar gumit húzni, az menjen inkább recskázni. Ennyike.
2021. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem se vállald be,főleg ha nem tartós kapcsolat, mert így elég könnyen becsúszhat a baba, ha nem használtok kiegészítő védekezést. Az óvszer azért jobb,mert ha leellenőrzitek látszik egyből, ha gond van

. Ha nem húzza fel,viszlát. Ne az ő kényelmét nézd elsősorban,hanem az esetleges következményeket. Össze is szedhetsz valami nemi betegséget vagy bakteriózist még pluszba.

2021. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Pharmatex + megszakítás teljesen jó megoldás.
2021. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt egy biztos kapcsolatban, házasságban vállalnám be, ahol nem világ vége egy becsuszott gyermek, de épp hormon mentesen és gumi nélkül akarnak védekezni
2021. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
"semmi sem 100%" igen csak a gumi, tabi, spirál 98-99 a pharmatex meg 60
2021. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!