Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Jártass vagy számítástechnikáb...

Xxxcsillag kérdése:

Jártass vagy számítástechnikában annyira nyugdíjas létedre, hogy vállalnád egy másik nyugdíjas tanítását pénzárt? Budapestről. Alapszintet értem.Legjobb lenne egy nyugdíjas, aki napközben is ráérne.Nagyon érdekel és szeretnék fejlődni

Figyelt kérdés
Nyugdíjas tanítót keresnék, mivel én is az vagyok Budapestről.Tisztelet díjban megegyeznénk.

2021. jan. 25. 11:19
 1/5 anonim válasza:
Ezt sajnos nem tudom vállalni, viszont szívesen jósolok neked.
2021. jan. 25. 11:37
 2/5 anonim válasza:
Én ugyan nem vagyok nyugdíjas, de kérdezhetsz tőlem priviben ha valamit nem értesz és tudok oktatóanyagok linkjeit is küldeni
2021. jan. 25. 11:58
 3/5 anonim válasza:
Én sem vagyok nyugdíjas de szívesen segítek.
2021. jan. 25. 13:31
 4/5 anonim válasza:
Szintén nem vagyok nyugdíjas, de egyetemen infót tanulok, szívesen segítek én is :D
2021. jan. 25. 15:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ha valaki a lakásomon vállalná, hogy nem ingyen, elfogadható óradíjért tanítana, nagyon örülnék.De ez nem egy alkalom lenne.Persze hogy egyetemista is nagyon jó lenne.email:kellerjudit49@freemail.hu
2021. jan. 26. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!