Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Termèkenysègtudatot ki mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Termèkenysègtudatot ki mennyire ismeri?

Figyelt kérdés
Szeretnèm megtanulni ezt a cikluskövetèsi módot.Azt tudom,hogy az átlátszó váladèk a termèkeny napot jelzi.Nem vagyok benne biztos,hogy a fehèr de szintèn nyúlós is az lenne.Èn menstruáció után 5.napon tapasztalom ezt a váladèkot,ami nem pont közèpidőben van.Valaki esetleg jártas a tèmában?

2021. aug. 2. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
El kell végezni egy tanfolyamot hozzá, neten nem fogsz tudni biztos információt gyűjteni hozzá.
2021. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ajánlani tudom a "hormonmentes" youtube csatornát. Janka többek közt ezzel a témával is foglalkozik, tanfolyama is van ha jól tudom.
2021. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tanfolyam nélkül nem ajánlott alkalmazni védekezésre. Létezik Természetes családtervezés tanfolyam is, ugyanúgy a Sensiplanre épül, mint Jankáé. (én az utóbbit végeztem el)

Ciklus 10. napján a termékeny nyák teljesen rendben van, nálam van, hogy öt napig is van folyamatosan. Viszont hőmérés is szükséges hozzá, mert keresztbe kell ellenőrizni a termékenységi jeleket.

2021. aug. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!