Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok Hormonmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok Hormonmentes Janka termékenységtudat tanfolyamáról?

Figyelt kérdés

Számomra szimpatikus, inspiráló nő Janka, azonban a tanfolyamra még nem jelentkeztem, és tudni szeretném, hogy mik a tapasztalatok róla.


Főként a tapasztalatok érdekelnének, illetve olyan embereknek a hozzászólásai, akik tudják, miről van szó.



2020. márc. 7. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem értelmetlen lehuzas az összes ilyen dolog
2020. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azt gondolod, nem működik?


(Nekem sajnos nincs a legjobb tudásom biológiából. A tanár gyakran hiányzott, szóval laza volt az egész tárgy, otthon meg nem pótoltam be a hiányzó ismereteket. Természetesen az alapokkal tisztában vagyok, illetve mindig védekezünk, de nagyobb mélységekben nem mentem még bele a dologba.)

2020. márc. 7. 23:36
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass az olyan indoklás nélküli válaszokra mint az első, valszeg azt se tudják kiről van szó
2020. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

Eleve a nőt nem bírom. Feltűnési viszketegségében talált egy itthon még nem lefedett témát és próbál erre építeni pénzügyileg. Ezzel alapvetően nincs baj, mert ebből áll sok üzlet, de amikor valaki ezzel lényegében másokon akar élősködni, az már szerintem szomorú.

De, elfogadom, hogy egyeseknek ez a szabópéter szint inspiráló.

2020. márc. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Szabó Péter szint? Láttátok már egy videóját is, milyen szakmai anyagot pakol bele?
2020. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Kb. mint minden kuruzsló-tanfolyam annyit ér. Egyébként ha védekeztek, akkor miért akarsz "termékenységtudat" tanfolyamra menni??? Védekezzetek a hagyományos módon, ne tanfolyamos, meg ezoterikus maszlag alapján. Ha meg teherbe szeretnél esni akkor inkább a nőgyógyászoddal konzultálj.
2020. márc. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
#5: Igen, láttuk. Pont úgy kérdeztél rá, mint a szabópéter fan ismerőseim.
2020. márc. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6. Azért az ezoterikustól messze van. Ateista vagyok, nem hiszek horoszkópban sem, meg ilyen természetfeletti izékben.


Védekezünk, de attól még utánanézhetek más módszereknek is.


Szakmai cáfolatot szeretnék olvasni, ha van.

2020. márc. 8. 10:29
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Olyan mint a hőmérős módszer (már amit most gyorsan olvastam belőle)

Szerintem hülyeség az egész, a spermiumok kb 2-3 napig élet képesek és bármikor történhet spontán pete érés, egyszer balszerencséd van és máris gyerek

Védekezzen inkább továbbra is normálisan ezt meg felejtsd el

2020. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9. Köszönöm.
2020. márc. 8. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!