Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem tudják a lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják a lányok, hogyan kell szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Olyan fiataloknak írják fel, hogy még nem tudnak olvasni? Esetlegesen más miatt analfabéták? Vagy az én gyógyszerem van speciálisan, tájékoztatóval csomagolva?
2008. dec. 9. 18:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, érdekelt a véleményetek. Amúgy jó, hogy legalább megkérdezik. Csak egyszerűen kiakasztó, hogy kapkodják be a 72órás meg rendszeres fogamzásgátlót, vagy bármit ami eléjük kerül használnak, vagy épphogy nem, és azt sem tudják "hol merre hány méter", ahogy megboldogult nagyanyám mondaná. Ha valaki annyira gyerek, hogy nem képes megkérdezni az orvost, és elolvasni egy tájékoztatót, az ne szedjen fogamzásgátlót, ne éljen szexuális életet szerintem. Ez nem játék.
2008. dec. 10. 16:20
 12/12 anonim válasza:
100%
Szerintem nem így működik én már 22 éves vagyok, négy éve szedem a tabit, de még mindig vannak kérdések amire néha nem tudom a választ, mert mondjuk arra tájékoztató nem tér ki mert speciális eset.Vagy mondjuk azért, mert a kérdés akkor jön, amikor nincs közebe doki, vagy akit megkérdezhetnénk ilyenkor jön ez az oldal.Ennyi a magyarázat.
2008. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!