Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta fogamzásgátlót eszek,...

Mióta fogamzásgátlót eszek, azóta az étvágyam is jócskán megnőtt! Mit tegyek hogy nemet tudjak mondani a túlzott étkezésnek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok! kb. 3 hónapja szedek fogamzásgátló tablettát (cypromix) akkor a testúlyom alig 56 kg volt (163 cm vagyok)mára már 62 kg vagyok:S és csak nő és nő....néha még 11 órakkor is felkelek enni:SLetudnék fogyni tartosan tabletta szedése mellett kb 55 kg-ra?
2009. szept. 20. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is cipromixet szedek és azóta én is híztam vagy 6 kilót. Folyamatosan éhes vagyok. Egyszer már abbahagytam és alig voltam éhes. Lehet, hogy másik gyógyszert kéne íratnom.
2009. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem főleg az első néhány hónapban voltak ilyen problémáim amikor elkezdtem szedni a fogamzásgátlót. Ugye eléggé megváltoztatja a hormonháztartást, én ennek tudtam be ezt is, meg elég sokszor hányingerem is volt tőle.

Én is híztam amióta szedem, 7 kg-t, és sajnos azóta nekem nem sikerült visszanyernek a gyógyszeszedés előtti súlyomat, le tudtam a 7-ből tornázni néhány kg-t, de teljes egészében nem. A nőgyógyászom azt mondta, hogy ez az átrendeződött hormonháztartás miatt van, és azért is, mert a tabletta megváltoztatja a tested vízháztartását is.

Én úgy látom bele kell nyugodnom, de nem azt mondom, hogy Neked is... inkább azt, hogy beszéljk az orvosoddal, lehet, hogy fel tud írni neked egy másik típusú gyógyszert. Két gyógyszer között is nagy különbség tud lenni, és lehet, hogy ha mást szedsz akkor nem lesznek ilyen tüneteid. És persze tornázz, meg táplálékozz egészségesen, mert így azért á kg le tud menni mindenképp :).

2009. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet...a tornázás nekem is megfordult a fejembe!!! Viszont a gyógyszer minden téren bevállt csak az hogy hízok tőle....akkor nem lehetek 55 kg?
2009. szept. 20. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
végülis nem a tablettától híztál hanem attól hogy többet ettél (mondjuk az más kérdés hogy étvágyat csinál) na szóval sportolj és naponta egyél 5-6 alkalommal kis adagokat akkor nem leszel éhes. este 11kor meg akkor sem eszek ha nagyon éhes vagyok, megiszok egy pohár vizet. de ha normálisan étkezel nem leszel éhes este. saját tapasztalatból mondom.
2009. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én elkezdtem gyógyszert szedni, 3 félét próbáltam ki, mert hol az a problémám volt, hogy állandóan ettem tőle, hol meg közti vérzéseim voltak.Szerintem válts tablettát, de persze vissza kell fognod magad, és inkább egyél zöldséget, ha rád tör az éhség.
2009. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is híztam 1-2 kg.Nekem is hatalmas étvágyam van.A melleim is megnőttek,szóval kigömbölyödtem,de azt mondják,hogy csinosabb lettem.
2009. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!