Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napközben megéhezek és még...

Ha napközben megéhezek és még nincs itt az ideje a "nagy étkezésnek" akkor ha Norbi 1es pudingot, vagy túrórúdit eszek azzal nagy bűnt követek el?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

elvileg nem, de azért ne hidd, hogy abban nincs egy gramm szénhidrát sem! pl. a norbi pudingban ugyanannyi ch meg kcal van, mint a cba pudingban...

szerintem akkor már jobban jársz, ha megeszel 1 marék olajos magvat (földimogyi, pisztácia...), azok egészségesek is és (remélhetőleg) nincsenek tele mindenféle E-számmal.

2011. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nagy baj de szerintem se mindig ezeket edd ilyenkor.. igaza van az elsőnek tényleg érdemes megnézni mennyi ch van bennük, mert nem mindegy.

Ja és készülj fel puffadásra és a megindító dolgokra:D

Már nem egyszer megszívtam én is:D

2011. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"megindító dolgok" :D:D:D tipikus esete, amikor a fogyókúra átmegy fosókúrába ;)
2011. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!