Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem tudják a lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják a lányok, hogyan kell szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Olyan fiataloknak írják fel, hogy még nem tudnak olvasni? Esetlegesen más miatt analfabéták? Vagy az én gyógyszerem van speciálisan, tájékoztatóval csomagolva?
2008. dec. 9. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Sz.tem "nincs idejük" arra hogy végigolvassanak egy tájékoztatót! Am. azért van itt ezen az oldalon ilyen sok kérdés mert a gyógyszert szedik és valami problémályuk van máshol/mástól(nőgyógyásztól) nem merik megkérdezni!
2008. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Így van, ha már ez az oldal arra van, hogy kérdezzenek, miért ne tehetnék meg? Ugyanolyan joguk van hozzá, mint azoknak, akik azt kérdezgetik, hogy "hogyan hívjam el randizni xy-t???" stb. Mellesleg az én fogamzásgátlómhoz pl. nagyon szar leírást adtak, gyakorlatilag alig van rajta valami. Egy csomó kérdésre nem ad választ. A nőgyógyászok meg 90%ban a hasukra ütnek, és úgy írnak fel egy fogamzásgátlót, ami szomorú :S
2008. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak biztosak szeretnének lenni abban, hogy valóban 'igazat' ír-e az a tájékoztató. Az én egyik ismim pl. ugyanúgy szedte a gyógyszerét ahogy a tájékoztatón volt írva(nem fogamzásgátló amúgy de a lényeg ugyanaz) és májgyulladást kapott. Mire szóltak neki, hogy abból kevesebbet kell szedni, nem úgy mint a tájékoztatón....
2008. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a biztonság én pl 9x is végig olvastam sőt még a dokim is mindent elmondott de, akkor is maradt kérdésem.
2008. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorlatban nem minden van úgy mint az elméletben. A tájékoztatóban leírtak nem feltétlenül egyértelműek. Kiváncsiak vagyunk egymás tapasztalataira, annak könnyebb hinni mint egy papírnak. Az orvosok meg gyakran mondanak egymásnak ellentmondó véleményeket, és akkor most sakkozd ki mi az igaz...
2008. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg azért van itt ez az oldal hogy az ezzel kapcsolatos bármilyen kérdésüket feltegyék tehát minden joguk meg van hogy kérdezzenek ha téged ez zavar kérdező akkor nem kell olvasnod ezt a részt! Persze hogy aggodalmaskodnak hiszen az életükről van szó! És nem vagy köteles válaszolni!
2008. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb később másokat kérdezgetni nekik...
2008. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert kíváncsiak mások tapasztalataira. Mert nem tér ki mindenre a tájékoztató. Mert éppen nem alkalmas, hogy felhívják a nőgyógyászukat. Mert a gyakorlatban minden más, mint elméletben. Állj neki makettezni, elméletben csak össze kell ragasztani. Meglátod, mennyivel lesz nehezebb.
2008. dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
na de azert leglabb a keresot eloszor lehetne hasznalni es ha mar volt uaz a kerdes, akkor ne feltenni megegyszer. Amugy amikor en elkezdtem szedni, elotte a neten utana olvastam annak, hogyan, mikor, mikor ad vedettseget, aztan a dokitol is mindent kikerdeztem. persze vannak rendkivuli esetek, es szeretne valaki tudni, tortent e mar ilyen valakivel. De a hatekonysagra vonatkozo kerdesek mar engem is farasztanak, mert nem azert de ez eleg fontos es a dokitol meg kellene kerdezni ha nincs is rajta a tajekoztaton.
2008. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nemcsak a fogamzasgatlokra igaz, hanem a kerdesek nagy reszere. Barmelyik reszben korbenezel, hihetetlen milyen kerdesek vannak, feleslegesek.
2008. dec. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!