Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők! A párotok foglalkozik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A párotok foglalkozik a védekezéssel? Vagy ti "parancsoltok" rá, hogy húzzon óvszert?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 15:52
A kérdező szavazást indított:
Magától is felhúzta a gumit
Én szóltam rá...
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden eddigi párom figyelt a védekezésre és egy rossz szava nem volt a gumira.
2021. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik páromra se kellett rászólni, hogy húzzon gumit.

Próbáltam tablettát szedni, de nem igazán jött be. Nyilván nekem is jobb gumi nélkül.

Mindkét félnek érdeke, hogy ne legyen nem várt terhesség.


24/N

2021. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó fos pasijaim voltak eddig.. Köszönöm a válaszokat :)
2021. júl. 25. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindegyik pasim elvarta a vedekezest tolem.. A fogamazasgatlotol viszont begyulladt a májam, már jobban vagyok.. de soha többet nem szedhetek gyògyszert es spiralt sem adnak. Ìgy az òvszer maradt ami számomra nem karos. A pasimnak mindig én könyörgöm,hogy használjuk. Ő már amugy gyereket csinálna nekem
2021. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg gumival védekeztem, felhúzták maguktól.
2021. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik pasim se huzott gumit akkor se ha szoltam miatta. Olyan is volt aki sokszor nem szallt idobe ki.
2021. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig nem kellett, mert tablettát szedtem, de hat év után abbahagytam. A férjem maximálisan odafigyel a védekezésre. Amikor elmondtam neki hogy abbahagyom a bogyót, maximálisan támogatott, de soha nem is várta el tőlem hogy én figyeljek a védekezésre, a tablettát is saját döntésből kezdtem szedni.
2021. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 ó de ari, sok boldogságot nektek ☺️🙏
2021. júl. 29. 22:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi :) Remélem te is találsz egy normálisat.
2021. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!