Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális? A párom nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? A párom nem akar óvszerrel védekezni azt mondja "nem érez benne semmit" (lent)

Figyelt kérdés
Azután rám erőltette a megszakításos védekezést, hónapokig minden rendben volt. Majd múlthéten direkt belém élvezett azt engedélyem nékül, én nagyon kiakadtam, ő meg annyival letudta, hogy miért idegeskedem max terhes leszek. De én nem akarok babát! Ő elvileg szeretne, de én még nem, hisz tanulok és semmi tartalékunk nincs és nem akarom igy bevállalni. Azóta nem voltunk együtt, mert ő csak ugy fog szeretkezni velem, ha belém élvezhet. És akkor szedjek gyógyszert.. De most én tömjem magam hormonokkal? Neki az óvszertől semmi mellékhatása nem lesz. Szerintetek most ém vagyok az önző? Pedig sokáig óvszerrel védekeztünk és nem tünt ugy mint aki nem élvezné..

2021. júl. 18. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ennek annyi, lapát
2021. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Én nagyon szeretem a -párom- megnevezést, szerintem nagyon kifejező. De hogy ez a férfi miért a "párod"?? Nem értem. Ez egy önző fax.

Férfiként írom.

2021. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy még vele egyáltalán??
2021. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Az a része normális, hogy nem akar óvszert. Az nem, hogy akaratod ellenére beléd élvez.
2021. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem akarsz babát, de megszakításossal szexeltek. Ennyi ésszel szabadlábon...
2021. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért maradnak nők ilyen férfiak mellett. Én gondolkozás nélkül raknám ki, de azonnal. De tényleg, ez nem játék. Mégis mit vársz? Nem tisztel, sz@rik rád, minek vagy még vele? Miért adod fel a te feltételeid? Én mondjuk tabit szedek, de amikor antibiotikumot szedtem, kérdés nélkül gumit húzott a párom. Nem szereti, de ez nem kívánság műsor, felnőtt férfi, felfogta. A pasi se normális, de te se, ha vele maradsz.
2021. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Szakíts
2021. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!