Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb védekezés ?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb védekezés ? Többi lent .

Figyelt kérdés
Férjemel már nem szeretnénk gyereket van 3 gyerekünk . Lassan 2 éve hogy óvszerrel vedekezünk . De mondta hogy szeretne simán hogy ne óvszer . Intézem el spirált vagy gyógyszert . Már művi meddővé tételt is olvastam . De így bele gondolva óvszer védekezés azért jobb mert ha ki is szakadna tudnám gyorsan hogy ebből baba lehet viszont. Olvastam már hogy spirál vagy gyógyszer melett méhen kívüli lett . Így azt én szívnám meg.
2021. jún. 30. 09:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
az elköttetéstől nem lesz rosszabb a szexuális élet
2021. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%
#9 igen jól vagyok, köszönöm a kérdésedet. amennyiben a kérdezőék nem akarnak gyereket, a műtét a legjobb megoldás hosszú távon. a férfié sokkal gyorsabb és kevesebb a komplikáció esélye mint a nőé
2021. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

Már bocs, de ez nagyon durva egy férfinek, hogy szándékosan meddővé tegye magát, nem szabad ilyet tenni. Nagyot ront az önbecsülésen.

Amúgy óvszerre: én nem értem sokan hogy csinálják, hogy mindig kiszakad, nekem sosem volt ilyen. Meg amúgy is, érzi ő azt, ha kiszakad. Még egy plusz védelem, hogy óvszerrel sem élvez beléd, hanem kihúzza, és befejezed neki kézzel. Így már abszolút minimális az esély.

2021. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%

"de ez nagyon durva egy férfinek, hogy szándékosan meddővé tegye magát, nem szabad ilyet tenni. Nagyot ront az önbecsülésen."

?? ha nem akarnak több gyereket, akkor miért akarna termékeny maradni? meg ugye a nőt ne is vegyük számításba, egy lyuknak ne legyenek érzései. incel

2021. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Már bocs, de ez nagyon durva egy férfinek, hogy szándékosan meddővé tegye magát, nem szabad ilyet tenni. Nagyot ront az önbecsülésen." - igen, a páromnak (N) is ilyesmi a véleménye...

"?? ha nem akarnak több gyereket, akkor miért akarna termékeny maradni?" - én leírtam a #3-ban

2021. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg itt is fel van sorolva: [link]

"vasectomia igazán csak akkor kerülhet szóba, ha komolyan felvetődik, hogy a gyermeknemzés kérdése a későbbiekben biztosan nem nyer aktualitást. A beavatkozás előtt érdemes mérlegelni az alábbi szempontokat, lehetőségeket is:

előfordulhat, hogy gyermekei közül valamelyik balesetet szenved, vagy betegség következtében életét veszti;

válásra kerül a sor, s a gyerekek nem önnél kerülnek elhelyezésre;

új élettársa gyermeket szeretne;"...

"Néhány korábban végzett vizsgálat arra engedett következtetni, hogy a vasectomián átesett páciensek nagyobb százalékban szenvednek prosztatarákban.

A legújabb kutatások szerint, a vasectomia és a prosztatarák összefüggése nem bizonyítható."

2021. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#11, senki sem állította, hogy rosszabb lenne utána...
2021. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
61%
Ez elsősorban elvi kérdés, rendkivül rossz lehet lelkileg, hogy innentől kész, meddő vagy. Ahogy egy nőnek is az, még ha nem is akart amúgy sem gyereket. A másik, hogy vannak fenntartásaim azzal kapcsolatban, hogy mennyire egészséges ez a beavatkozás. 13as voltam
2021. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!