Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik nem óvszert vagy tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Akik nem óvszert vagy tablettát használnak azok milyen módszerrel védekeznek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 10:19
1 2 3
 11/23 spevika válasza:
26%
A megszakítás nem védekezési mód, ezt azért vegyük figyelembe. Ugyan úgy ahogy a "megúsztuk" és a "nem jött össze" sem nevezhető annak. Igen, a számolást és az "ismerem a ciklusomat" baromságokat is ugyan ide hozzá lehet csapni. Ez nem családtervezés emberek, ezeket a válaszokat elnézve beszélj inkább egy nőgyógyásszal.
2021. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%
Megszakítás. Nem szedek mérget, és nem szeretem a gumit.
2021. jún. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Pharmatex hüvelykúp+ megszakítás. Így együtt teljesen biztonságos!

A menzeszem alatt belém élvez a férjem,nem használok semmit és az 5. nap után pontosan még 1 hétig.

Utána megint kúp+ megszakítás a következő vérzésig.

Viszonylag pontos ciklusom van. 1-2 nap eltéréssel jön meg mindig.

Sose volt probléma.

A gumit mindketten utáljuk, hormonokkal meg nem mérgezem magam.

2021. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
11. Hülyeséget ne írj. A megszakítás is csökkenti a teherbe esés kockázatát. Vagyis védekezés, csak nem a leghatékonyabb módszer.
2021. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

13, az bátor, menstruáció vége után még egy hétig belédélveznek. Tény, a spermium 4-5 napig él el a hüvelyben, szóval ha 14. napos ovulációval számolunk, akkor valóban megförmednek a 12-3. napra, de azért.. csak egyszer jön hamarabb akármiért az ovuláció és annyi. A terméketlen időszakban meg védekeztek. Hát.. kinek mi:D


Egyébként ezen sokszor elgondolkodom.. Mármint... 13as, nem rád utalva, csak ennek kapcsán elkalandoztam:

Sokan a megszakításra esküsznek meg naptármódszer szerint beléjük élveznek meg ilyesmi...

Közben meg hallani, hogy a férfiak 40%-a csökkent spermaszámmal éli a mindennapjait, azaz konkrétan lehet akkor se tudna teherbe ejteni egy nőt csakúgy, ha az ovuláció alatt teliélvezné.

Szóval lehet, hogy egy csomó ember aki meg van győződve a megszakítás sikerességéről, az igazából csak meddő:D Kéne ilyen statisztika is, hogy akik így védekeztek, utána mennyi ideig próbálkoztak babaprojektnél:D

2021. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

15. Nincs semmi baj a védekezési módszerünkkel. Eddig mindig működött és bevált így.

Sajnos egyébként termékeny vagyok. Bár ne lennék, egyszerűbb és kényelmesebb lenne, ha nem kéne rá figyelni.

11 év alatt egyszer fordult elő, hogy részegen szexeltünk, akkor egyszer semmilyen formában nem védekeztünk, se hüvelykúp, se megszakítás, se menzesz közelében nem voltam és akkor egyszer teherbe is estem. Napok teltek el mire derengeni kezdett, hogy nem csak bedőltünk az ágyba aludni aznap éjjel. Ez egy nagy hiba volt, de azóta se fordult elő. Tanultunk belőle. A terhesség hála égnek nem maradt meg. Elment az embrió a 6. héten, mielőtt még bármit tudtam volna intézni.

Attól, hogy valaki megszakítással vagy azzal is védekezik sikeresen, még nem meddő. Ilyen butaságokat nem kéne írni.

Több barátnőm is csinálja megszakítással sok éve. Akkor lett gyerekük amikor akartak. 1-2-3 hónap alatt teherbe estek, mikor babát szerettek volna.

Szóval erről ennyit.

14. voltam.

2021. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Megszakítás évek óta semmi gond.
2021. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16, nem azt mondtam, hogy aki megszakítással védekezik az meddő..
2021. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Lényegében ezt írtad.
2021. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod.
2021. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!