Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlónál megrosszabo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

A fogamzásgátlónál megrosszabodhatnak ezek a jó tulajdonságaim?

Figyelt kérdés
Nem szokott erősen görcsölni a hasam se fájni a fejem, nem vagyok pattanásos, zsíros bőrű sem, vékony vagyok.
2021. jún. 8. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Hízni fogsz. Màs nem. Sőt, menstruàciós panaszra is írnak fel fogamzásgàtlót.
2021. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy meghízol, én sem híztam.


A fejed fájhat, lehetnek erősebb görcseid, áttöréses vérzésed, libidó csökkenésed, a bőrödre is hathat.


De nekem nem hatott a libidóra, nem fáj a fejem, nem híztam, a régebben borzalmas görcseim pedig jobbak lettek.

2021. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mestruációs problémák enyhülni fognak v. megszűnnek teljesen, szabályozott, kiszámítható és enyhébb lefolyású lesz a ciklusod. A mellékhatások jelentkezése meg egyénfüggő. Van aki x évig szedi és nix, másnál meg az első pár levél után jelentkeznek. Nem vagyunk egyformák, de nem tudod meg amíg nem próbálod.
2021. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az én esetemben nem a fogamzásgátló elkezdésével volt baj, hanem az abbahagyással.

Mióta 2 éve abbahagytam olyan erős görcseim vannak menstruációkor, hogy hányok is mellette. Ez miatt mondjuk nem híztam meg.

Gusztustalan pattanásaim lettek, és eleinte csomókban hullott ki a hajam.

Orvoshoz folyamatosan járok, nézik a hormonjaimat de hát nem sok jóval kecsegtetnek.

Nem szeretnék beleszólni a döntésedbe, nyilván minden ember más és más, de kalkuláld bele, hogy nem lesz könnyű abbahagyni.

2021. jún. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úristen 4es,ez borzalmasan hangzik :/


Szerencsére kérdező, azért ez nagyon ritka. Még csak egy éve praktizálok, de előtte gyakornokként már volt pár évem és szerintem sosem volt olyan páciensünk, akinek hajhullást okozott volna.


De mindenki màshogy reagál. Ha a megfelelő tesztek nincsenek elvégezve, pl. a trombózis is valós veszély lehet.

2021. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5!

Így van, mindenkinek máshogyan reagál a szervezete, ezt fontos hangsúlyozni.

Trombózis vizsgálatra mindenképpen menj el kérdező. De ne csak a sima vérvételre mert az kb semmit sem ér.

2021. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!