Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakítással milyen a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítással milyen a szex?

Figyelt kérdés
A férfi tudja mikor fog elélvezni?
2021. jún. 5. 18:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi 6 éve vagyunk együtt. Már házasok vagyunk.


1 évig használtunk óvszert még a kapcsolatunk elején.

Nőként mondom hogy én sem szerettem, mert állandóan lecsúszott, vagy kidörzsölt, párom lankadt tőle,de mivel akadtak egézségügyi gondjaim nem szedhettem fogamzásgátlót,-így más volt a dolog,szóval használtuk továbbra is. Abortusz egyikünknél sem jöhetne szóba, -mert egy életről beszélünk.


Aztán beütött a mennykő,-kiderült hogy hormon kezelés nélkül terhes sem lehetek. Elméletileg.

Ennek ellenére a jövőben megszakításos módszerrel védekeztünk,- nem élvezett belém, mégis 3 évre rá terhes lettem, természetes úton, -akit elis vesztettem sajnos a hormon problémák miatt.


Aztán amikor már tudatosan zajlott a baba projekt, gyógyszerek mellett több mint 1 év kellett mire megfogant a kis pocaklakónk.


Ez változó. Egézséges embernél szerintem nagyobb a rizikó faktor, de egy élet nem játék.

Mi imádkoztunk egy kicsiért,-rengeteget. Ha nem akarsz gyereket, védekezzetek rendesen,- de ne árts neki.


Akkor már saját magad elé kell helyezd az életét, fontosabb mint a személyes igényeink. Az abortusz nem védekezés.

26 khm

2021. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!