Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor mi a teendő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Én 23 éves vagyok, a párom 24. Tegnap este párszor berakta a farkát, nem védekeztünk, egyből ki is húzta. Reggel bevettem Escapelle-t, de később megint így csináltunk.

Lehetek terhes?

Egy hét múlva kell megjönnie.



2021. jan. 25. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Ha gyógyszert szedsz és közben gumit is húztok, akkor is lehetnél terhes.
2021. jan. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a teendő? Védekezni! Esemény utánit félévente maximum egyszer vehetsz be, egy hónapon belül pedig hiába is próbálnád újra, hatástalan lenne. Kevés az esélye, de lehetsz terhes. Mivel az esemény utáni nagyon durva hormon löket, valószínűleg nem fog egy hét múlva megjönni a menstruációd. Két hét múlva vegyél tesztet, addig pedig imádkozz és használj óvszert.
2021. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De ha már először hülyeséget csináltatok, és okosan vettél esemény utánit, akkor utána miért kellett még 1x hülyeséget csinálni? 🤦‍♀️

Az esemény utáni nem francia drazsé, hogy bármikor be lehet dobni egyet. Valószínűleg nem vagy terhes, de így húszonévesen jobb lenne már felelősségteljesen védekezni...

2021. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

na nem élvezett el benned nem olyan nagy az esélye de persze ami nem 0% annak van

ne aggódj annyira én már sokszor bedugtam csajnak és nem lett senki terhes

2021. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiába vetted be, az már az utána lévő alkalomnál nem segít, sőt mivel tolja a peteérést, még nagyobb az esélye a terhességnek, de még így is kevés.

Igaza van a többieknek...23-24 évesen lehetne több eszetek és védekezhetnétek. Ma már egy csomó hormonos és hormonmentes lehetőség is van.

Vegyetek gumit (latexmentes is van) vagy írass fel tabit (van egyfázisú is, ha nem szedhetsz ösztrogént), van gyűrű, hormonos vagy anélküli spirál, rézgyöngy, implantátum, pesszárium, méhszájsapka, amiket spermiciddel és termékenységtudattal lehet kombinálni. Szlovákiában és Romániában pedig sterizilizálhatjátok magatokat, vagy csak elköttetitek.

2021. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!:) a teszt negatív szerencsére.
2021. febr. 13. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!