Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor vegyem be legközelebb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vegyem be legközelebb a fogamzásgátlóm ha az 5.napon kezdtem el?

Figyelt kérdés
Most szedek életemben elősször fog.gátló tablettát, a menstruációm 5.napján kezdtem el. Már csak 3 szem van belőle, és egy hét múlva fog megjönni. Most hogy bevettem az egész levélel abba hagyjam? Mikor vegyem be újra?

2021. máj. 30. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:
96%
Ha 21 tabletta van egy dobozban/levélen, akkor az utolsót követően hagyj ki 7 napot, és utána jöhet a következő levél. A kihagyás alatt fog megjönni az elvonásos vérzés, nem akkor, ahogyan te számolnád, az eredeti ciklusod szerint. Minden dobozban van egy kisérő papír. Akármilyen bonyolult és fárasztó is az elolvasása, muszáj, és abban mindenre választ kapsz.
2021. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!