Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm nem megy el fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem megy el fogamzásgátlót feliratni?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyunk együtt. Még az elején kérdeztem, hogy szed-e és nem akar-e, azt mondta hogy már ő is gondolt rá. Aztán nem történt semmi, 1 hónap múlva rákérdeztem, újra. Utána kért időpontot, de pont akkor jött meg neki, ez így elmaradt, ennek 4 hónapja. Utána kiderült, hogy fél a mellékhatásoktól meg magától a nőgyógyásztól is, de mondta hogy próbáljuk ki milyen. Megint semmi, azóta kétszer rákérdeztem, legutóbb mostanhoz képest kb 1 hónapja, hogy nem akar-e elmenni a közeljövőben, azt mondta, hogy de. Mondtam azt is neki, hogy kifizetem. Nem akarom ráerőltetni, de akkor mondja azt hogy nem. Heti 1 doboz gumi sem olcsó és nem is olyan élvezetes számomra mit lehetne. Mondjam neki mégegyszer vagy mit csináljak? Nem akarom, hogy tolakodásnak érezze.
2021. máj. 7. 17:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%

Hát így leírás alapján azért elégg erőltetés hangulata van, de mindegy.


Láthatóan vonakodik a csaj, és amúgy érthető, nem egy C vitaminról van szó.


DE


Miért csak tabletta meg gumi létezik? Létezik hormonmentes megoldás ami véd annyira mint a gumi (a fogamzás ellen, nem, a fertőzések ellen nem) és megvan a kontakt.


Pl femcap, alias méhszájsapka. Fürdés után felcuppantja a csaj, az ott van 48 óráig, addig annyiszor élvezel bele ahányszor akarsz:D

Najó, annyi megkötés van, hogy az aktus után 6 órával lehet legkorábban kivenni, és mivel egyszerre 48 órát lehet bent, így logikusan 42 órátok van.

10.000 forint és rendszeres használat mellett 1 évig tökéletesen szuperál. Igaz, ajánlott mell pharmatex cucc, amit felrakás előtt bele kell kenni a sapkába, de az sem egy nagy összeg.


Win-win. Hormonmentes és nem érzékeli se te, se ő.

2021. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Melyik antibébi tabi véd a nemi betegségektől is?
2021. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem
2021. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hadd döntse már el szegény lány, hogy mit szeretne a testével, és mit nem. Fogamzásgátlónak csomó mellékhatása van, amitől elhiszem, hogy fél.


Én január óta szedem, részben eü. okokból is, és azóta híztam, tele van a combom meg a fenekem pattanásokkal, sokszor van hányingerem, és egyre gyakrabban nem kívánom a szexet a csökkent libidó miatt.


Mondjuk mi annyira nem akarunk gyereket, hogy amellett, hogy én szedem a fogamzásgátlót, párom ugyanúgy húz gumit minden alkalommal.


Később amúgy én majd szeretném magam sterilizáltatni, gondolom ez nalatok nem opció a te részedről sem.


21/L

2021. máj. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem erölteted, á nem :D Csak mindig ezt kérdezheted tőle. Nálam repülnél, ha folyton ezzel jönnél, kérdező. Tartsd tiszteletben a barátnődet!
2021. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!