Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm nem megy el fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem megy el fogamzásgátlót feliratni?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyunk együtt. Még az elején kérdeztem, hogy szed-e és nem akar-e, azt mondta hogy már ő is gondolt rá. Aztán nem történt semmi, 1 hónap múlva rákérdeztem, újra. Utána kért időpontot, de pont akkor jött meg neki, ez így elmaradt, ennek 4 hónapja. Utána kiderült, hogy fél a mellékhatásoktól meg magától a nőgyógyásztól is, de mondta hogy próbáljuk ki milyen. Megint semmi, azóta kétszer rákérdeztem, legutóbb mostanhoz képest kb 1 hónapja, hogy nem akar-e elmenni a közeljövőben, azt mondta, hogy de. Mondtam azt is neki, hogy kifizetem. Nem akarom ráerőltetni, de akkor mondja azt hogy nem. Heti 1 doboz gumi sem olcsó és nem is olyan élvezetes számomra mit lehetne. Mondjam neki mégegyszer vagy mit csináljak? Nem akarom, hogy tolakodásnak érezze.
2021. máj. 7. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

ja értem mert a havi 10ezer fogamzásgátlóra neki oke. lehetséges mellékhatásokkal és kitéve mindenféle baktériumoknak? nem csak azért van a gumi, hogy ne essen teherbe.

amit leírtál pont a ráerőltetés definíciója. nyilván ha elakarja kezdeni szedni, elkezdeni.

sterilizáltasd magad ennyierővel

2021. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Most nagyon ki fogsz kapni, hogy hogy mered azt a mérget a barátnődbe erőltetni, látom előre a válaszokat.

Az a helyzet, hogy sokan démonizálják a tabit, mert mennyi rosszat hallani. Az xy testvérének a húga hogy járt stb. Az a helyzet, hogy egyáltalán nincsenek a nők megfelelően edukálva erről se. Arról meg ne is beszéljünk, hogy mennyi sokkal rosszabb dologgal is élünk. Lehet, hogy magától a vizsgálattól fél a barátnőd. Kérdezz rá konkrétan, kísér el, majd az orvos kivizsgálja, és ha azt mondja, hogy szedheti a tabit, akkor szedje csak. Sok előnye van, csak sokan meg se akarják hallani.

2021. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
szerintem van saját döntése a barátnőjének, nem egy kutya, hogy "el kell vinni kivizsgálásra"
2021. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan!!!


Egy ilyen csórónak miért és minek van nője???

2021. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1 Olvasni meg majd megtanulsz? Írtam, hogy fizetném. Az meg 1000%, hogy nincs semmilyen nemi betegségem.

3# Ő mondta, hogy szeretné, csak nehezen veszi rá magát, hogy elmenjen. De nem csak ebben a kérdésben ilyen, saját dolgait se intézi el^

#4 Nem én tehetek róla, hogy egy szerencsétlen vagy, kezdj valamit az életeddel


#2 Igazad volt. Ha nem akarná, miért mondta volna, és miért kért volna már egyszer időpontot?

2021. máj. 7. 18:00
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

fizetnéd, de azért szóvá tetted, hogy nem olcsó havi egy gumi 🤣

szerintem a havi egy doboz gumi olcsóbb mint a fogamzásgátló

2021. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 Itt csak értelmi fogyatékosok vannak? Olvasd már el mit írtam :DDD
2021. máj. 7. 18:05
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Felajánlhatnád neki, hogy elkíséred a dokihoz, ez lehet megnyugtatná.

Amúgy én már 1+ éve szedek tabit, semmi mellékhatása nem volt egy kis mellnövekedésen kívül, de az meg inkább pozitív.

7 ezer forintba kerül az, amit nekem felírtak, de az 3 havi adag (3 levél van benne). Lebontva havi ~2300ft, az meg szinte semmi.

Tényleg sokan démonizálják a fogamzásgátlót, de amíg nem próbálod ki, addig nem tudod meg, hogy milyen. Van, aki 5 félét kipróbált már és egyik fajta sem bizonyult jónak, nekem meg elsőre eltalálta a doki. És még az arcomat is megtisztította a pattanásoktól.

Viszont én magándokihoz mentem, ami nyilván nem ingyenes, de évente egyszer nem megterhelő, és sokkal jobb, mint a kórházban lévő szakrendeléses (nálunk legalábbis, oda anyukám jár, és nagyon nem akarta, hogy én is odamenjek).

Amúgy a leírásod alapján egyszer sem volt nődokinál a barátnőd? Azért szűrésre évente kéne menni, szóval már csak ezért is mehetne.

2021. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező!

Miért erőlteted? Nyilvánvaló, hogy nem akar megbántani, ezért halogatja ennyire.

Nem szeretném leszólni a fogamzásgátló tablettákat, én is szedtem éveken keresztül. Ma bárki kérdezi tőlem, azt mondom neki, hogy ne próbálja meg elkezdeni. 3 havi gyógyszer kerül kb 6-7000 forintba. Ebbe még számold bele az egyéb gombás illetve bakteriális fertőzésre való hüvelykúpokat, nőgyógyász árát, és társait. Mert igen, többek között a fogamzásgátló hajlamosít a különböző fertőzésekre. Van olyan akiket nem, de a nagy többséget igen. Hidd el, a gumi még olcsóbb is ;)

Az oké, hogy most neked nem annyira élvezetes, mint amilyen lehetne. De majd ha a párod elkezdi szedni, neki kicsit sem lesz élvezetes a libidócsökkenés és a fájdalmak miatt. Néhány hónapig minden tökéletes, szuper a szex, semmi gond. Aztán szépen lassan jönnek a mellékhatások. (Megint hangsúlyoznám, nem mindenkinél, de kérdés szereted-e annyira a barátnődet, hogy nem teszed ki annak, hogy talán neki pont lesznek tőle mellékhatásai).


2!

Rád szavakat sem találok....

Gondolom férfi vagy. Szerinted a nők viccből találják ki, hogy mennyi bajuk van a gyógyszertől? Csak úgy, mert miért ne? Nekünk szerinted nem lenne érdekünk az élvezetes, problémák nélküli szex?

Mennyi sokkal rosszabb dologgal élünk? Értem, tehát kezdjenek el a nők gyógyszert szedni, szenvedjenek a mellékhatásoktól, és közben adjanak hálát, amiért "csak" ennyi bajuk van? Remélem valaki fogja is a kezed, miközben ezeket írod.

Sok előnye van, ez tény, hiszen tapasztaltam. Szép volt a bőröm, rendszeres a menstruációm (bár ezzel gyógyszer előtt sem volt baj) stb.

Majd egyik nap realizáltam, hogy iszonyúan fáj a lábam, 2x nagyobb mint a másik. Trombózisom lett. Szerencsére nem lett nagyobb baj, de életem végéig vérhígítót kell szednem. Bármilyen orvost kérdeztem, mindenki mondta, hogy a gyógyszer miatt van. Abbahagytam, majd jöttek a problémák. 3 havonta jött csak meg a menzeszem, migrénes fejfájás, plusz 10 kg és társai. Inkább lett volna gusztustalan pattanásos az arcom, mint ezek.


5!

Csakhogy a hüvelygomba és más fertőzésekhez neked nem kell, hogy bármilyen problémád legyen.

2021. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

8!

Persze, addig semmi baj nincs ameddig szedi az ember. Aztán egyszer úgy döntesz, hogy abbahagyod. Na akkor kezdődik a lényeg...

2021. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!