Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt egy szem gyógyszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt egy szem gyógyszer, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szombat -vasárnap többször is együtt voltunk párommal,belém is élvez. ráadásul naptár szerint pont most hétvégén volt ovulációm. Este szoktam bevenni a gyógyszert de tegnap azaz hétfőn elfelejtettem bevenni. Tegnap kezdődött a cikluson 3. Hete.

Közel 4 hónapja szedem s gyógyszert . Van esély hogy életben maradt a spermium tudtommal 36 óra és teherbe esem?


2021. máj. 4. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
A sperma 5 napig is életképes. De mi az hogy 36 óra múlva esel teherbe? :D
2021. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha 12 óra alatt pótoltad a tabit akkor nincs baj. Ha nem, akkor onnantól 1 hétig gumi.


Viszont ha most ovulàltàl meg van az esélye h teherbe estél. Ugya a tabi miatt nem ovulàlsz, ezért elvileg nem lehet baj, de most egy hétig minimum védekezzetek

2021. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van annyi at fedés h ne legyen baj ha a többit szedted
2021. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Több mint 12 óra múlva azaz csak most a másik szemmel együtt tudom bevenni mert nem volt nálam .
2021. máj. 4. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is tabit szedek, volt hogy elfelejtettem, de olyankor plusz védekezést alkalmazunk, ami általában egy vékonyabb óvszer. Úgy tudom, hogy még erős hasmenés és hányás esetén is érdemes erre odafigyelni. Úgyhogy gondolom van egy minimális esélye.
2021. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!