Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lennék, vagy ez valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lennék, vagy ez valami más?9 hónapja szedek tabit (Lindy20) problémamentesen eddig, időre jön meg a havim (szinte percre pontosan), rendesen szedem, nem volt még kimaradt szem és nagyon figyelek a gyógyszerkölcsönhatásokra is.

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapban azonban kénytelen voltam egy gyulladt, húzott fog miatt erős antibiotikumot szedni a levél közepéig kábé(CuramDuo). Abban a hónapban természetesen kiegészítő védekezést használtunk a párommal (nem volt baj a gumival). Rendesen megjött a havim, és a mostani adagot rendesen elkezdtem szedni a 7 nap szünet után. A negyedik szem után pedig együtt voltunk egyéb védekezés nélkül. Azóta eltelt egy hét, és hát elég furán érzem magam: fájnak a melleim, és előfordul, hogy émelygek (mondjuk nem gyakran). Tisztában vagyok vele, hogy a terhességi tünetek ilyen hamar nem jönnek ki, de eléggé meg vagyok ijedve (államvizsga előtt vagyok, nem jönne jól most egy baba) és nem igazán tudok másra gondolni. Nyílván nem láttok belém, de esetleg volt már valaki akivel előfordult ilyesmi, lehet a hormonoktól, idegesség, neadj\' csak beképzelem?
2009. jan. 6. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem pont a múlt héten fordult elő ez. 4 napon keresztül a terhesség tüneteit produkáltam, úgy hogy Én is szedek gyógyszert, meg is jött rendesen. Vettünk párommal tesztet, tuti ami ziher alapon, megcsináltam, és semmi. Nem tudom az okot, de ez nem csak Veled fordul elő. Talán a hormonoknak lehet ebben szerepük, de biztit nem tudok. Esetleg kérdezd meg a nődokidat! Jah, és vegyél tesztet, így legalább megnyugszotok! Az a bizti! Remélem segítettem valamennyit.
2009. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugi nekem olyan erős képzelőerőm van,hogy már rögtön az eset utáni reggel rosszul voltam,pesig akkor nem volt sey,csak mi egy más...és az idegességtől könnyen produkálhatsz tüneteket
2009. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy míg antibiotikumot szedtél, gyengült a tabletta hatása, és most, hogy a szünet után újra kezdted, kezd visszaállni. Nekem is van néha ilyen, ha valami bezavar a gyógyszerbe (ugyanezt szedem). Szerintem kizárt, hogy terhes legyél.
2009. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ! Nagyon sokat segítettetek, kicsit megnyugodtam most. (lehet, hogy a tünetek is enyhülni fognak) a vicc az, hogy az antibio előttig már eljutottam odáig, hogy tökre megbízom a bogyóban, és hogy tuti nem lehet semmi baj...Miért is menne ugye minden simán és egyszerűen;)

Mégegyszer köszi!

2009. jan. 7. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!