Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múltkor szexeltünk a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor szexeltünk a barátommal mekkora az esélye így, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Védekeztünk óvszerrel, és mielőtt felhúztuk volna, volt kis előjáték ahol jött neki előváladék ugye, de elment pisilni. Visszajött felhúztuk, aztán sokáig húztuk az időt,de elkezdett lankadni neki egy picit a sok tökölés miatt. Utána húztunk egy másik gumit a biztonság kedvéért hátha romlana a másik szakítószilárdsága vagy akármi. Na igazából az a kérdés, hogy mekkora az esélye, hogy a másik guminál volt valami a kezünkön és rákerült. Első volt szóval azért parázok ennyire

2021. márc. 27. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hatolt beléd óvszer nélkül akkor kb. 0.
2021. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

aki ilyen hülye, az ne szexeljen


21/L

2021. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NHK2 ***** válasza:
0%

Hát... ez elég hülye kérdés már bocs de nö vagy és nem tudod?


lelankadt? keress mást mert az nem pasi LOL gyere adok én neked kigyót

2021. márc. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A spermiumok pillanatok alatt elpusztulnak a szabad levegőn. Akkor lehetsz terhes, ha beteszi gumi nélkül. Pettingtől, gumi fogdosástól, nem.
2021. márc. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A #2-es válaszadó tökéletesen leírta a helyzetet!


Én is azon gondolkoztam, hogy azért van ilyen sok beteg hülye a Földön, mert azok szaporodnak... :-)


De végülis a szexhez nem is kell integrálszámítást végezni, elég ha csak szimplán konvergálunk a másikhoz alsó limeszen... :-)

2021. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!