Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ditinell fogamzásgátló szünet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ditinell fogamzásgátló szünet 2. napján szexeltünk a barátommal, nem lehet baj, ugye?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja szedek fogamzásgátlót, de eddig mindig használtunk mellette gumit, viszont szombaton gumi nélkül szexeltünk (ma kedd van). Vasárnap volt a szünet 3. napja és ahogy lenni szokott, megjött a menstruációm.

Olvastam neten és mindehol azt írták, hogy a fogamtásgátlók védenek a 7 napos szünet alatt is, viszont ennél a tablettánál csak 4 napos szünetek vannak, emiatt aggódom csak miatta.

A betegtájékoztatót 3x elolvastam, de semmit nem találtam erről. Ugye nem lehetek terhes?



2020. dec. 15. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a placebo napokon is védve vagy.
2020. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne izgulj, véd így is, mi is szoktunk együtt lenni akkor amikor nem szedem, és nem volt gond soha.

Az a lényeg, hogy amikor szedni kell, szedd rendesen, és nem lesz baj, azaz figyelj arra hogy ne legyen hasmenésed, ne hányj, antibiotikumot szedtél e.

Ezekre ha figyelsz, semmi gond nem lehet. Lehet, de nagyon kicsi rá az esély.

2020. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendesen szedem, minden nap ugyanabban az órában és próbálok mindenre figyelni.

Nagyon szépén köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok nagyon🥺

2020. dec. 15. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!