Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap reggel szexeltünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap reggel szexeltünk a barátommal,és kiszakadt a gumi,elment bennem,csak a végén vettük észre. Hova menjek tablettáért? Valamint még nincs késő?

Figyelt kérdés

22éves vagyok,a barátom 21,mindketten végeztünk a sulival,már dolgozunk,én lassan egy éve,ő pár hónapja.

Ő aztmondta ne vegyek be gyógyszert,és ha baba lesz tartsuk meg ,mert ő szeretné nagyon.

Nagyon szeretjük egymást,de félek a szüleim véleményétől,tudom,hogy fiatalok vagyunk,de mások is szültek ennyi idősen.

Ti mit tennétek? Soha nem voltam ilyen helyzetben.

Mocskolódó kommentekre nincs szükségem!


2020. júl. 14. 08:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Az eseményt követő három napban kell bevenni az esemény utánit. Minél később veszed be annál kisebb a hatása. Az SZTK-ban a nőgyógyász felírja neked.

A ti döntésetek, de én nem gondolom, hogy huszasévek elején úgy kellene gyereket vállalni, hogy a döntésre van kb. egy fél napod. Én elmennék gyógyszerért. Utána bőven lesz időtök gondolkodni, hogy valóban szeretnétek-e gyereket, vagy csak hirtelen fellángolás volt.

23/L

2020. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Én ilyen Elite nem tervezett, hirtelen felindulásból tett kijelentest nem vennék komolyan.

A 21 éves barátod bármikor léphet, ha úgy gondolja, mégsem akar apukát játszani.


Legjobb lesz, ha azonnal elmész orvoshoz vagy az ügyeletre.

2020. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
#1: van a 120 órás tabletta is, annak nem csökken a hatékonysága
2020. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Akkor tartsd meg a babát, ha te is szeretnéd, és a srácban is biztos vagy. Egyáltalán nem tartom ördögtől való, rossz gondolatnak, hogy megtartsátok.
2020. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én bevenném a helyedben az esemény utánit, ez így jelen formájában nagyon elhamarkodott lenne. Utána üljetek le, beszéljétek meg a hogyan továbbot, hogy akkor most ki mit szeretne, hogy időzítene, mik a tervek a jövőre nézve.

Az sajnos kevés, hogy te már egy éve dolgozol, ő meg pár hónapja, egy gyereknek stabil háttérre van szüksége, amit mondasz az még messze van attól. Illetve az, hogy te a szüleid reakciójától félnél pláne nem azt mutatja, hogy fejben is készen állnál a felnőtt életre, felnőtt döntésekre, márpedig ha anya akarsz lenni, ez elengedhetetlen.

2020. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%

40 vagyok. A Gyakorin kívül sosem hallottam vagy tapasztaltam gumiszakadást.

Kifogaztad?

2020. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

És ennyi idősen miből telne babára?


Vagy ti is olyanok vagytok, mint a legtöbb Gyakoris, akik 10 évesen már a NASA IT mérnökei voltatok?

2020. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Escapelle 72 órán belül, Ellaone 120 órán belül bevehető. Lehetőleg minél hamarabb.

Nagyon romantikus elképzelés, hogy ő akár megtartaná, de nagyon fiatalok vagytok. A gyerek szívás, főleg az első pár évben még a legszilárdabb kapcsolatokban is okoz feszültséget. Ha fiatal szülők akartok lenni, akkor tervezve tegyétek, és ne így. Egy jó tanács még, gyereket magadnak szülsz, egy férfi bármikor leléphet, de te életed végéig felelős vagy érte.

2020. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Én 21/f vagyok én van munkám de nagyon az agyamra menne a gyerekkel való foglalkozás. Tudom min kell átmenni ha van

:/


Szerintem se tartsátok meg mert ez így nem lesz jó.


Deeeeee ha szereted és tényleg szeret akkor vegyen feleségül is. Akkor még rendben lehet mert a 20+ évesen már tényleg lehet szülni az pont ideális kor.

2020. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
De írja már le valaki, hogy mitől szakad ki egy minőségi óvszer???
2020. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!