Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik vizsgálatra kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik vizsgálatra kéne időpontot kérnem fogamzásgátló felírásához?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szeretnék felíratni, amihez online szeretnék egy helyre időpontot foglalni. Azt nem tudom, hogy ilyen esetben a nőgyógyászati szakvizsgálat, nőgyógyászati kontrollvizsgálat + konzultáció, receptírás/fogamzásgátló vagy pedig receptírás + rövid konzultáció vizsgálat nélkül lehetőségek közül nekem melyiket kellene választanom. Van egy éven belüli általános nőgyógyászati leletem, amit állami helyen csináltak nekem, nem tudod ez befolyásolja e a dolgokat. A válaszokat és segítséget előre is köszönöm!

2021. márc. 4. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nőgyógyászati kontrollvizsgálatra+konzultációra kérném.

Nem fog egyből receptet írni neked, valószínűleg elkuld vérvételre.

2021. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vervetel + fizetos trombofilia vizsgalatot mindenkepp csinaltass az eves szures melle is!

En evente jarok vervetelre a gyogyszer miatt, az SZTK-s(!) nogyogyaszom kuld el.

2021. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!