Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót szeretnék felíratni, de nem védekezés miatt (menstruáció eltolása nyaralás miatt), akkor is szükség van valamilyen vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Csak egy hónapot szedném valószínűleg. Ilyen rövid idő alatt is hormonálisan felborítaná a szervezetemet? 18/L
2012. máj. 29. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvos ir neked fel megfelelöt ha megmondod mi a helyzet
2012. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
pénteken voltam először én is iratni mentem, engem megvizsgáltak...
2012. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyenre tuti nem fog neked felírni az orvos. főleg mivel ez nem ígérhető meg, hogy így fog rád hatni, ugyanis az első 3 hónapban simán előfordulhatnak még spontán középideji vérzések meg ilyesmi. ne legyél hülye. feltalálták már a tampont, ha fürdés vagy nyaralás miatt nem akarod, hogy megjöjjön
2012. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos eléggé megviseli a szervezetet, ha hormonálisan befolyásolják, így szerintem nem ajánlott egy hónapra felíratnod, főleg ha utána nem szednéd tovább. És attól függ, hogy milyet ír fel a doki, de valamelyik gyógyszer csak egy hónap után állítja be a menzeszt, az első hónapban pecsételős vérzés lehet.

Egyébként igen, ha elmész nőgyógyászhoz, akkor minden esetben megvizsgál, de nem kell tőle tartani, egyáltalán nem fájdalmas, maximum kicsit kellemetlen.

2012. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a menstruáció eltolása az ok, akkor inkább injekciót kérj az orvosodtól, amelytől hamarabb lesz menstruációd. Nyaralás előtt egy héttel, tíz nappal elmész az orvosodhoz, beszúrja, mire indulsz nyaralni már mensi után vagy.
2012. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló nem játék.

1 hónap alatt nagyon súlyos gondot még talán nem okoz, de szétzilálhatja a ciklusodat, ami utána 3-5 hónap alatt áll talán helyre.

2012. máj. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz szükség semmilyen vizsgálatra, ugyanis nincs az az orvos, aki ilyen indokkal felírja neked:)
2012. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!