Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hármas szex, kiszaladt óvszer. ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szex, kiszaladt óvszer. ?

Figyelt kérdés
Már régóta hármasozunk párommal (2F, 1L felállás). Sajnos most történt egy baleset és kiszaladt a beszálló srácnál a gumi. Nem tudom, kerülhetett e sperma belém. Szerintetek szükséges esemény utáni vagy kicsi a terhesség esélye?
2021. febr. 17. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Vegyél be eseményutánit
2021. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Szükséges, vegyél be.
2021. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Kicsi az esély, de ha nem tudod elment-e benned akkor menj inkább biztosra és tabi.

Ha nem szedsz tabit, akkor a balesetek elkerülése érdekében legközelebb többeseknél használj spermicid zselét, kúpot is a gumi mellett.

2021. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Hova szaladt?
2021. febr. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Miért lényeges a kérdés szempontjából a szexelők létszáma? :) Mi is szoktunk többesezni, erre figyelünk... 29L
2021. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert nyílván nem a harmadik embertől kéne becsúszni egy gyereknek :) jó többesezést nektek! :)
2021. febr. 19. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Hát én elég szarul lettem az esemény utánitól, nem ajánlom egy nőnek sem, jobban oda kell figyelni, szerintem nem lesz gond ha meg nem vagy nyugodt és nem is vagy viztos abban, hogy időben kivette akkor vegyél be esemény utánit. De tényleg nem ajánlom... Viszont egy gyereknél meg jobb
2021. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Mos’ mé’?


Két apja is lenne a gyereknek! Két ajándék szülinapra, karácsonyra...

2021. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Végül mi lett...?
2021. okt. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!