Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon zavaró egy fiúnak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaró egy fiúnak ha orális szex után kiszaladok a szobából a fürdőszobába hogy kiköpjem a spermát? 18L

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 23:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Eléggé
2020. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%

Engem nem zavar, de ha nem szereted/undorodsz az izétől, akkor ne engedd a szádba.

Én szeretem ha a csaj engedi szájba, de csak akkor ha neki ez nem okoz gondot.

F

2020. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 mantis religiosa ***** válasza:
59%
Kiábrándító. Fordított helyzetben, neked is az lenne.
2020. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Előre tegyél a közeledbe egy zsebkendőt. Ha így sem jó, akkor mondd neki, hogy elmenés előtt jelezze, s engedje a cicikre.
2020. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos ez eléggé lelombozo dolog és sajnos nem szép. Ha nem szeretnéd lenyelni a spermát akkor ezt szépen finoman vissza lehet csorgatni a férfi farkán. Azért erre találsz videókat amelyekből lehet ötletet meríteni. Amúgy pedig én kóstoltam a sajátom de nem találtam benne semmi extra dolgot.
2020. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem... Ezt sose értettem, szóval megköszönném ha felvilágosítanál.

Azt megértem ha egy lány nem szereti az ízét, vagy más okból nem engedi szájba, nade!

Ha engeded hogy a szádba élvezzen, akkor már miért nem nyeled le? Már úgyis ott van...

2020. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nőként olvasva is kiábrándító.
2020. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ettől sokkal jobb az is, ha azt mondod, nem engeded a szádba. Sőt nincs is vele semmi gond. De utána kiszaladni a fürdőbe, az nagyon kiábrándító.
2020. nov. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Hát... Kérdezd meg tőle!


Engem nem zavarna az sem, ha nem venné a szájába a farkam, az sem, ha nem engedi bele, az sem, ha utána megy és kiköpi.

Ami neki jó. De ez én vagyok, a pasid meg nem én

2020. nov. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

#5

Pedig van amikor kifejezetten undi allagra, kb mintha valami darabos pudingot kene egyben lenyelni es ott marad a torkodban mint valami reteg, amitol órákig nem szabadulsz.ah. Plusz nagyon erzodik rajta h pl valaki dohanyzik vagy valakinek kifejezetten keseru.


Amugy nalam ez attol függ mennyire van koran, a parom a számba szeret elvezne szopasnal viszont reggel erosabb a "gag reflex" es ilyenkor előfordul ha lenyelnem a spermat, eros hanyingerem lenne. Ilyenkor en is van h szaladok a fürdőbe.

2020. nov. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!