Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ebből lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet komolyabb probléma?

Figyelt kérdés

Sajnos 7 hónapig elmaradt a menstruációm, ezért nőgyógyászhoz fordultam. Mivel párkapcsolatban vagyok ezért már amúgy is megfordult bennem a fogamzásgátló gyógyszer használatának a gondolata a biztonság miatt, erre az orvos rá is erősített, hogy jól döntök, fő a biztonság, illetve elmondta, hogy a fogamzásgátló rendbe tudja hozni a havi vérzést is.

Január 22-én azonban csodák csodájára megjött a menstruációm, én ennek meg is örültem és egyből jeleztem a orvosom felé, illetve feltettem a kérdéseimet, hogy ebben az esetben változik-e a gyógyszer szedésének a metódusa és hogy védelmet továbbra is csak a második levéltől biztosít-e. Sajnos a doktornő csak a védelem kérdésre erősített rá, így megvártam, míg a menstruációm elmúlik és csak utána kezdtem el szedni a gyógyszert. Viszont a gyógyszer kiváltásának napján olvastam a betegtájékoztatón, hogy a menstruáció első napján kellene bevenni az első szemet a gyógyszerből. Ebből szerintetek lehet probléma?

Tisztességesen szedem minden nap, ugyanabban az időben, de mostanában kissé fáj az alhasam és a fejem tőle de már csak öt szem van hátra, így azt mindenképp tervezem bevenni.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2021. febr. 16. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Igazodni fog a tested. :)
2021. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!