Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jók az eseményutáni tabletták?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jók az eseményutáni tabletták?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Leszeretnék feküdni a barátommal és óvszerrel szeretnénk védekezni! Gyógyszert nem szedek és félek hogy esetleg kiszakad a gumi! Arra gondoltam, hogy vennem kéne egy eseményutáni tablettát és ha lefeküdtem vele, akkor bevenném! Ez jó ötlet szerintetek? Mert az egyik barátnőm azt mondta, hogy az eseményutáni tabletták, nagyon bezavarnak a hormonoknak! Mi igaz ebből? Egy 14 éves lány!
2010. aug. 16. 17:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába írjátok h ne szexeljen 14 évesen...úgyis megteszi.A legjobb amit most tehetünk ha valamennyire felvilágosítjuk,nehogy valami baromságot csináljon.
2010. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
héé kislány ! 14 éves vagy. abba belegondoltál hogy még gyerek vagy??és mióta vagy együtt a barátoddal? ha azt mondod hogy amióta együtt homokoztatok az oviba, az sincs olyan rég:D te jó isten.....
2010. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
1 hete vagyunk együtt, de ő 32 éves!
2010. aug. 17. 09:25
 14/21 anonim válasza:

na ne már.

én is 14 évesen feküdtem le a barátommal de 9 hónap után és utána még másfél évig együtt is voltunk. de nehogymár 14 évesen egy 32 évessel akarj lefeküdni. az apád lehetne. egy hete vagytok "együtt" szerinted mit akar? kihasznál és ennyi. otthagy. nelegyél már buta.

2010. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ez bűncselekmény!!

lenefeküdj vele akármit is mond!!

egy-két menet után otthagy és ha pl.mégis baba lenne ottmaradnál vele egyedül.

2010. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

32 éves?????????????????és 1 hete vagytok együtt????

te jó isten,az én párom is 32 éves....ezek szerint hozzám már ő nem való,nekem olyan 50 éves kellene már :)


ha lefekszel vele 1 hét után,ne csodálkozz ha utána nem hallasz felőle...vagy majd jól kihasznál....még az is megeshet h szexrabszolgát akar belőled és ez nem vicc!


ha én lennék az anyád tuti kitépném az összes hajad a pasitmeg feljelenteném.

2010. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nah kiderült h kamu kérdés :)
2010. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
miből derült ki?nem értem...
2010. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kamu. Ilyen nincs....
2010. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
az a baj h sajnos van :( szeretnénk azt hinni h nincs de ettől még cifrábbak is vannak
2010. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!