Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jók az eseményutáni tabletták?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jók az eseményutáni tabletták?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Leszeretnék feküdni a barátommal és óvszerrel szeretnénk védekezni! Gyógyszert nem szedek és félek hogy esetleg kiszakad a gumi! Arra gondoltam, hogy vennem kéne egy eseményutáni tablettát és ha lefeküdtem vele, akkor bevenném! Ez jó ötlet szerintetek? Mert az egyik barátnőm azt mondta, hogy az eseményutáni tabletták, nagyon bezavarnak a hormonoknak! Mi igaz ebből? Egy 14 éves lány!
2010. aug. 16. 17:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha kiszakad a gumi 72 órán belül van időtök elmenni és bevenni... De nem fog kiszakadni ha normálisan van felrakva. Feleslegesen tablettát szedni felesleges! Egy lófugásnyi hormon van benne, ha megtörtént a baj és kell a tabletta akkor kell de akkor sem egészséges dolgog. Használjátok jól a gumit és ennyi. Bár mondjuk 14 évesen nem a dugáson kéne hogy járjon az eszed...
2010. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

ha nem bízol a gumiban akkor mégis inkább a fogamzásgátló.azzal kevesebbet ártasz a szervezetednek mint az esemény utánival,mert azok kb.olyanok a te 14 évese nagyon fiatal szervezetednek,mint egy lórúgás.

igaza van a barátnődnek nagyon-nagyon bezavarnak.

ha pedig megfelelően használjátok az óvszert akkor nem fog elszakadni.

2010. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta csak vényre kapható,tehát csak nődoki tudja felírni neked.Természetesen jók,de egy szem(egy dobozban egy szem van) kb annyi hormonnal van ellátva mint egy levél fogamzásgátló gyógyszer igy egy évben maximum 2 db vehető be belőle és azt is úgy hogy 6 hónapnak el kell telnie a kettő között.De egyébként hatásos.Ha jó minőségű óvszert vesztek akkor igen minimális az esélye hogy kiszakadjon.Szerintem nem kell mind a kettő,óvszer és gyógyszer is.
2010. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Kicsit össze vissza írtam szóval:

- felesleges

* ló rugásnyi

2010. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
még annyit(előző vagyok) hogy gondolom még csak mostanában kezd beállni a ciklusod a korodra való tekintettel( ha csak nem 9 éves korod óta mestruálsz :) ) és hát valóban tud ilyen nagy mennyiségű hormontartalmú gyógyszer csinálni galibát.
2010. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 16. 18:07
 7/21 anonim ***** válasza:
14 évesen ne feküdj le vele!! Még elég felvilágosítatlannak tűnsz... Ne vegyél 72 órást. 6000Ft kb és szétvágja a szervezetedet (pl. hébehóba jön meg, meg utánna persze rohadt szarul leszel tőle...) Én a barátommal lassan 1 éve leszek együtt és azalatt 1szer szakadt el, közben elég gyakran szexelünk..
2010. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Meg ne próbáld! Az esemény utáni tabletta nem cukorka. Csak indokolt esetben szabad bevenni. Ha nem szakad ki a gumi, akkor teljesen felesleges, többet ártasz vele, mint amennyit használsz.

Ha normálisan helyezitek fel az óvszert, nagyon kicsi az esélye, hogy kiszakad. Ha mégis megtörténik a baj, akkor azonnal nődoki és felírja a tabit. De készülj fel rá, hogy 5-6 ezer forint.

Jah és egy évben max 2-3 alkalommal szabad bevenni. Nagyon mérlegelni kell előtte, hogy megéri-e, hisz ha beveszel egyet feleslegesen, és utána tényleg komoly baj történik, nem nagyon szabad még egyet bevenni!

2010. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Elég buta lehetsz, ha ilyen idősen le akarsz vele feküdi közben meg szart sem tudsz az egészről.. Nem vagy hozzá elég érett gondolkozz már
2010. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
egy dobozba kettő szem van...és azt hiszem h félévente egyszer..max kétszer ha szabad...és inkább cicám barbiekkal szexelj vagy ilyesmi mert foggalmad sincs az egészről...8. vagy...esetleg jobb esetben most ballagtál..pls...ne...csak gyerek meg minden lóf*szság lenne belőle...
2010. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!