Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell szüneteltetni a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell szüneteltetni a fogamzásgátlást?

Figyelt kérdés

A Balera tabletátt szedem 2006 augusztus óta, és én hallottam olyat, hogy bizonyos időnként kell szüneteltetni a tabletta szedését, csak nem tudom hogy ez igaz ez és hogy mennyi ideig kell szüneteltetni vagy hogy mikor kell.

Én nem tervezek még gyereket.


2008. dec. 2. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a nőgyógyászom hogy ezeknek a gyógyszereknek már nagyon alacsony a hormontartalmuk és ezért nem kell szünetet tartani(én is Belara-t szedek).
2008. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szüneteltetni, mert nagyon felborítaná a hormonháztartásodat! Többet ártanál vele magadnak! Én 4 és fél éve szedem egyfolytába, de 1 éven belül abba szeretném hagyni, mert babát szeretnénk!
2008. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki mast mond. nekem egy gyogyszerész azt mondta h fél év utan 2 honap szünet kell. egy oldalon viszont egy orvos azt irta h nem kell szünet. mercilont szedek. nem tudom, én néha tartok egy kis szünetet.
2009. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!