Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Diane 35 szedése melett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diane 35 szedése melett lehetek terhes? (lent tovább)

Figyelt kérdés

A barátommal nemrég óta élünk szexuális életet én azelött kb 3 hónapja kezdtem el szedni a tablettát. Amikor elmegy akkor kiveszi a péniszét, de utána visszarakja, tehát nem élvez belém csak az ondós péniszét visszarakja. Múlt alkalommal lehet h kicsi ment belém miután visszarakta.

Ebből lehet baj?

18/L


2010. aug. 15. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
mivel szedsz fogamzásgátlót.. h lehetsz terhes?? :D
2010. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem használtam ilyen fogamzásgátlót, de elvileg nem lehetne baj. hiszen pont az a lényege.
2010. aug. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom h nem lehetek csak picit félek, mert nemrég kezdtünk el szexuális életet élni és ez volt mindkettőnknek az első:D
2010. aug. 15. 00:41
 4/8 anonim ***** válasza:
ez csak 35 felett hat, szeretnek en gratulalni elsonek a gyerekhez:D
2010. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lehetsz terhes.. én inkabb tabit váltanék, mert ez nem igazi fogamzásgátló, az csak mellékhatása, és csak fél évig szabad szedni..
2010. aug. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ha három hónapja kezdte el szedni, de most volt az első, akkor vszínűleg nem is fogamzásgátlóként kapta, nem?


Kérdező: Tabletta mellett is teherbe eshetsz, hisz az sme 100%-os. De iszonyatosan picike rá az esély, ha normálisan szeded. Ne aggódj.

2010. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ok, de van, aki eleve arra kapja.. amúgy kérdező, ha nem hatna a tabi, akkor nem sokat ér, h kiveszi mielőtt elmegy. az 1 nagy 0 módszer..
2010. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a pattanásaim miatt kaptam , de rendesen szedem remélem nem lesz gond

és köszönöm az eddigi válaszokat

2010. aug. 15. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!