Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes fogamzásgátló szedése közben?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve szedek gyógyszert. Semmi bajom nincs tőle. De picit félek! A napokban vettem észre h menstruációs fájdalmaim vannak közben kb. egy hete múlt el:S Na meg vmikor nincs étvágyam meg van olyan h feltudnám zabálni a hűtőt:S Néha szédülök is. Szerintetek terhes vagyok? És ha vennék tesztet akkor biztosan kimutatja ha va vmi és nem kavar be az h szedem a gyógyszert? Vagyis téves eredményt nem fog mutatni?

L21


2009. szept. 17. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, mert a gyógyszer is csak 98%-os. De annyi sok tényezőnek kell közrejátszania benne,hogy tényleg nehéz teherbe esni ha rendesen szeded. Egyébként nekem is vannak menstruációs fájdalomhoz hasonló fájdalmam, akkor is,ha épp nincs meg. Tesztet csinálhatsz,de szerintem felesleges. Szédülni rengeteg dologtól lehet, az étvágyad változásait pedig szintén sok dolog befolyásolhatja. Szóval felesleges aggódnod. És a teszt sem tuti. Biztosra csak nőgyógyász mehet, ultrahanggal, és csak a 4-5. hét után. De csak ha tényleg nagyon aggódsz. De mondom, felesleges.
2009. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy álpozitív eredmény nincs csak álnegatív.

Elvileg nem lehetsz terhes ha minden nap rendesen, időben bevetted a gyógyszert. Vegyél tesztet, ha terhességi tüneteid vannak, akkor ha terhes vagy, ki kell hogy mutassa a teszt. Ha negatív meg menj el orvoshoz, mert valami már van a háttérben, ami miatt ilyen tüneteid vannak.

2009. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

18:26

Anyának pozitívat mutatott, közben meg semmi nem volt ott. :)

2009. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!:)

Asszem veszek egy tesztet...

2009. szept. 17. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A teszt csak az aktus után 2héttel mutat eredményt!
2009. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Én így hallottam, de ezek szerint vannak kivételek. A teszt a terhességi hormont mutatja ki, nem a terhességet.

Ha megvan az eredmény oszd meg velünk légyszi.

2009. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenképpen!;)

Remélem azt h negatív!

2009. szept. 17. 18:40
 8/9 anonim válasza:
van olyan teszt ami már 3 nap után is kimutatja, de sztem felesleges. Én is állandóan túlaggódom a dolgot. Ha akarsz vegyél tesztet legalább kettőt hogy megnyugodj de felesleges!!!:D A görcsök lehet hogy attól is hogy megy a hasad vagy csak emésztesz tudom meg lehet különböztetni de sztem csak parázol és azért hiszed. NYUGI!!! Ha következő 2-3 hónapban is vannak görcseid akkor lehet hogy váltani kéne gyógyszit vagy szüneteltetni egy ideig de mindenképpen menj el elötte dokihoz ő majd elmondja hogy mi is a baj. De terhes tuti nem vagy!!!
2009. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ahh nem vagy terhes, ne olvasgass netes fórumokat, mert teljesen normális emberekben is előidézik a paranoiát.
2009. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!