Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minden lánynak kell feltétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak kell feltétel nélkül szednie a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
én nem szeretném szedni, van egy ismerősöm és elég sok baja lett belőle...mindenkinek muszáj szedni?
2010. aug. 14. 12:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne muszáj? Van ezer másik védekezési mód. Nálunk pl én magam ragaszkodtam a gumihoz, mert nem akartam, hogy a barátnőmnek netán valami baja legyen a fogamzásgátlótól.
2010. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy hány éves vagy?
2010. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
az miért fontos???? csak azt kérdeztem h nem kell e szedni, am még szűz vok!!!!
2010. aug. 14. 12:46
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
nem kell mindenkinek. én szedem de azért mert volt olyan egyszer kétszer h a legrosszabb idöben szakadt ki a gumi és mehettem esemény utániért. mivel az sokkal rosszabb mint a fogitabi ezért választottam ezt a módot. semmi bajom nincs töle még
2010. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
de aki szedi az azért szedi hogy ne is legyen soha gyereke????????
2010. aug. 14. 12:51
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a fogamzásgátlás arra való, hogy ha majd szexelsz, akkor ne szülessen belőle gyerek.

Erre több féle mód létezik, például:

- gumióvszer. Mivel nem gyógyszer, nincs a szervezetre káros hatással, ez a legbiztosabb mód, ráadásul a fertőzések ellen is véd. Csak a pasik nem szeretik, mert ugyebár nekik kell használni, és tudjuk, hogy a pasik szeretnek mindent a csajokra hárítani.

- fogamzásgátló tabletta. A csajnak kell szedni, rendszeresen, hormonokat tartalmaz, ráadásul nem is nyújt 100%-os védelmet. Én azt mondom, hogy az ember ne szedjen gyógyszert, főleg ne hormontartalmút, ha nem muszáj. Legtöbbször nincs mellékhatása, vagy csak apróbb kellemetlenségeket okoz - pl fejfájás, rossz közérzet, elhízás -, de bizony láttam már olyat, hogy valaki soha nem jött tőle helyre teljesen.

- meg vannak egyéb, kevéssé elterjedt módszerek: hüvelygyűrű, spirál, stb.

De ezekkel majd akkor foglalkozz, ha szexelsz, addig nem kell. És nyugi, nem kötelező tablettáznod magad, és ha egy értelmes pasast fogsz ki, ő sem fog hozzá ragaszkodni. Inkább felhúzza azt a gumit.

2010. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
miért ne lenne soha gyereke? én azért szedem mert még MOST nem akarok terhes lenni. tod egyetemre járok, szülöknél lakom, nincs még saját keresetem h fel tudnék nevelni egy kisbabát. majd akarok gyereket persze és környezetemben nincs olyan aki azért nem esett vna teherbe mert fogamzásgátlót szed..
2010. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

nekem nem lett semmi bajom tőle,azéárt szedem mert ez így nekem kényelmesebb,és jobban bízok magamban,mint abba ha pasimnál mindig van óvszer :)

Ha gyereket szeretnék,akkor majd elötte jóval abba hagyom. Bár azt mondják 3 hónap alatt kiürül a szervezetből,mindegy mennyi ideig szedi az ember. nem tom,de egy ismim pont leállt a bogyóval,és 4 hónapba méár terhes lett,elötte pedig 4 évig szedte a gyógyszert

2010. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

"de aki szedi az azért szedi hogy ne is legyen soha gyereke??????"

Nem, azért, hogy ameddig szedi, addig ne legyen gyereke. (Bár NAGYON RITKÁN van, hogy utána meddő lesz az ember, azaz soha nem lehet gyereke. Hangsúlyozom, nagyon ritkán.)

Ha azt akarja valaki, hogy soha ne legyen gyereke, arra is van lehetőség, méghozzá műtéttel. De ez végleges és visszacsinálhatatlan műtét, ezért eléggé meg kell gondolni.

2010. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
hujaj...kicsit utána kellene olvasnod ezeknek a dolgoknak,még nem vagy érett hozzá az biztos...szülői felvilágosítás...
2010. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!