Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szakadt már el az óvszer nálatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakadt már el az óvszer nálatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, írjatok márkát, meg hogy durván szexeltetek e.
2020. dec. 8. 21:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
48 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég durván és hosszan nyomtuk, Durex volt. Igazából azóta bevetettük a síkosítót, ha igazán hosszan akarjuk csinálni, mert a gumi könnyen kiszárad, húzódik, ha a nedvesedés egy kicsit is meginog.
2020. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer, Durex volt. (Valami több száz alkalomból.) Elég durva szex volt, és egy kicsit talán száraz is... A gumi teljes mértékben ketté hasadt, szóval elég egyértelmű volt a helyzet, gyorsan vettünk esemény utánit, és semmi probléma nem lett belőle.
2020. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért a kérdés, mert életemben eddig sose szakadt el, de az elmúlt fél évben háromszor is. Mindhárom Durex volt, ma pl. kettő is egymás után, ráadásul az amelyik állítólag extra safe 😬😁 Mondjuk tényleg durván nyomtuk, és hosszan, ahogy az 1es válaszoló mondja. Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 8. 21:48
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem, igaz, nem tüskés a farkam, és nem is egy tégla nyílásába próbálom betuszkolni, szárazon.
2020. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer, Durex, egy eléggé nyakatekert pozícióban.
2020. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Durex, többször is. Anàlban rendszeresen punciba is néha. Szoktam csekkolni közben így észrevettem és húztam másikat.
2020. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Durex, Lifestyles meg mindenféle márka. Előfordulhat ilyen baleset bármilyen márkával. Az óvszerszakadás leggyakoribb okai:

- helytelen tárolás és kiszáradt;

- helytelen felvétel (nincs az elején spermazsáknak hely és túlfeszül);

- elégtelen lubrikáció;

- nem megfelelő síkosító használata.


Tanács: ahogy a #6-os is csinálja, többször nézd meg akció közben minden okés az óvszerrel és legfőképpen "csúcstámadás" előtt! Ha a fenti hibákat elkerülöd akkor 99.99% hogy nem fog kiszakadni, ha meg igen akkor időben észreveszed és nem lesz belőle gond.

2020. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, de szerepjáték közben sötétben húztam fel félkézzel miközben másik kezemmel lefogtam a barátnőm. Megölte az illúziót, hogy egyszercsak kettőrepedt a farkamon az óvszer :'D :D :D
2020. dec. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szakadt több is. Durex. Nem feltétlenül volt durva. A szerszám mérettel volt a gond. Azóta nem használok.
2020. dec. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Hihetetlen, hogy szex közben ilyen tud történni. Tényleg vagy lejárt szavatosságú óvszerre tudok gondolni, vagy helytelenül volt tárolva, vagy egyszerűen nem tudom elképzelni. Egyszer egy fotózás során olyan képeket akartunk csinálni, hogy az autó felveri, fröcsköli a vizet, mint ha egy nagy tócsába menne bele. Viszont tócsa nem volt, azon a helyszínen nem tudtuk másképp megoldani, először reklámszatyorba próbáltunk vizet tölteni, hogy arra menjen rá, de nem tudtuk bekötözni. Akkor jött valakinek az ötlete, hogy óvszerrel próbáljuk meg. Beszereztük az óvszert, többet is, és elkezdtünk vizet tölteni bele. Akkora volt már az óvszer, mint 2 jól megtermett dinnye kb, már megtartani is nehéz volt, mert folyton le akart gurulni az útról. Ott gurigáztunk vele nyáron a forró aszfalton, egész éles kavicsokon át, végig azt vártuk, mikor durran majd ki, de bírta. Nagy nehezen rögzítettük kavicsokkal meg apró fadarabokkal, és úgy sikerült kiszakítani, hogy az autó nekiment 80-nal.
2020. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!