Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elsősorban férfi nemi szervűek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfi nemi szervűeket kérdezek. Hány évesen vettetek elsőnek óvszert? Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Hatalmas... xd
2020. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig rossz érzés, ha pénzt kell kiadnom, legyen az bármi.
2020. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen, több mint 20 éve. Későn jött össze az első komoly kapcsolat, na... :)

Fura volt, valahogy olyan nagyfiúnak, vagy inkább férfinak éreztem magam. Ugyanakkor izgultam, nehogy összefussak valaki ismerőssel a pénztárnál. :)

Aztán miután kifizettem, olyan gyorsan vágtam zsebre, mintha legalább loptam volna. :)

2020. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
16 éves lehettem, és direkt önkiszolgálóban vettem, ahol csomó egyéb más cuccot is vettem (egy része nem is kellett), hogy az óvszer elvegyüljön közötte. És visszaemlékszem, közben próbáltam halál komoly lenni a kasszánál, hogy most ez olyan, mintha csak egy kenyeret vennék. Szerintem kivülről látszott, hogy full zavarban vagyok :))
2020. nov. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
15 évesen, büszkén, magamat kihúzva, tudván, hogy én ma bizony kettyinteni fogok!
2020. nov. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem emlékszem hány éves voltam, de 20-25 évvel ezelőtt, valahonnan volt egy óvszeres dobozom, trafikban vagy patikában felmutattam, hogy ilyet kérek.

Még most is zavarban vagyok, ha rá gondolok, még ha úgy veszem, hogy polcról, pultra, akkor is.

2020. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Lásd még a "Kotonos úr" paródiáját, keress rá, nagyon jó! Klasszikus darab!
2020. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Valaszolok lányként, ha nem baj:

Kaptam 14 éves koromban egy csomagot, hogy inkabb legyen ha lesz valami címszóval. Az lejárt ilyen 16-17 eves koromban, sosem hasznaltam el.

Aztan 18 eves korom utan ugy döntöttem, hogy jobb ha van nalam, neha eljártunk ide-oda bulizni (hb), ismerkedtünk stb. Mivel meg szűz voltam akkor is, nem gondoltam, hogy tenyleg hasznalni fogom, de mondom jobb, ha van, mintha belemennek bármibe felelőtlenül, vagy emiatt nem lehetne semmi. (Tisztelet a kivételnek, de sok srac direkt nem tart magánál, mert akkor ugyis belemegy a lany...) Aztan a baratnoim is ekezdtem kacsintgatni a fiúkkal, meg az egesz szex témával, es voltak kevesbe felelősségteljesek is, igy nalam egy 3-as pakk mindig volt, ha kene valakinek/valakiknek.

Megvetel: bementem a helyi dm-be amikor arra jartam, levettem egy Classic méretut meg fajtájút Durexbol, kosár meg minden nelkul. Felraktam a szalagra, köszöntem, kifizettem bankkártyával, gyorsan bedobtam a taskamba a bankkártyával egyutt, elkoszontem es kimentem a boltból, majd hazasétáltam.

Nem volt ciki, csak fura. En tudtam, hogy most nem action lesz, hanem elővigyázatosság miatt kell. A pénztárosok sok ilyet lattak, meg amugy egyre tobb csaj vesz gumit, pont azert, mert sok sracnal nincs, de ez azert lutri, hiszen nem lehet minden meretbol nalunk, meg a hormonális fogamzásgátlás is veszít éppen a népszerűségéből.

Bocsi, h nem fiu valasz, de hatha hasznos

2020. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Sok évvel ezelőtt, 15 évesen vásároltam először, de akkor még csak idióta játékokhoz kellett. Felfújtuk és marháskodtunk vele.

Szintén sok éve, úgy 17 év körüli lehettem amikor először vettem úgy, hogy használni is akartam már arra, amire való. Tudom, hogy vannak akik kellemetlenül érzik magukat ilyenkor vásárlásnál, de erre valójában nincs semmi ok. Teljesen természetes dolog és az eladók, vagy a gyógyszertárakban a gyógyszerész kiszolgálók sem fognak majd hatalmas szemekkel nézni rád.

Én azt mondom, hogy először kérj tanácsot valakitől, aki már többször használt ilyesmit, hogy melyiket érdemes megvásárolnod. Ugyanis sajnos főleg a minőségben elég nagy eltérések lehetnek, egy gumi szakadás meg azon túl, hogy kínos, igen kellemetlen érzés is tud lenni. Most szándékosan nem akarom leírni, hogy szerintem milyen márkát érdemes vásárolni, mert lehet, hogy ez itt reklámnak minősülne, de azt elárulhatom, hogy német gyártmány. Ha nem szeretnél kellemetlen meglepetéseket, akkor én azt javaslom ilyen gyártmányt vásároljál. A többi az tapasztalatom szerint amolyan futottak még kategória.

2020. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gayjano59 ***** válasza:
100%
Én 25 éves koromban vettem először óvszert az esküvő előtti napon egy gyógyszertárban
2020. nov. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!