Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Altforalle fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Altforalle fogamzásgátlóról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mellékhatásként okozhat pecsételő vérezgetést?

Ha igen, attól ugyanúgy hatásos?

Okozhat hízást?

Folyamatosan kell szedni azt tudom.

Ha a megvonásos vérzésnek előbb van vége mint a fehér (emlékeztető)tablettáknak attól ugyanúgy végig kell szedni és ha elfogyott, utána kell az újabb levél rózsaszínnel kezdeni?


2020. nov. 10. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Másképp működik mindenkivel, legbiztosabb, ha kipróbálod 2-3 hónapig. Nekem ezzel a tablettával múlt el a hüvelyszárazságom, a bőrömre nem hatott semmit, inkább fogytam mint híztam :) mondjuk a stressz miatt.

Az egész levelet végig kell szedni, igazából csak az a lényeg, hogy legyen 7 nap amikor nem veszel "igazi" tablettát :) Ha okoz pecsételő vérzést még ugyanúgy véd.

2020. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Minii Vikii ***** válasza:
Én 3 évig szedtem. A mensim mindig pontosan jött meg. Viszont idővel észrevettem hogy a libidóm csökkent és amúgysem tesz jót a szervezetnek.
2020. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!