Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak ha nem jön meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem jön meg?

Figyelt kérdés

Gyógyszert szedek

De nem akar megjönni. Reggel amikor pisiltem és kitöröltem akkor véres volt a papír,meg a tampon egy kicsit. Mit tegyek? Nem maradhat meg a gyerek. Tesztet még nem csináltam nem merek


2020. nov. 6. 18:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a kérdező kiskorú, és azt hiszi hogy a teszthez 18nak kell lenni. (Nem kell.)

Az is lehet, hogy csak fiatal, tapasztalatlan és fél. (Ne félj, tudni jobb lesz mint nem tudni. Az első terhestesztemnél én is nagyon féltem, de semmi szörnyű nincsen benne. Inkább csináljon az ember tesztet a semmiért, mint legyen terhes és ne tudjon róla. Mondom ezt úgy, hogy már számát sem tudom mennyi tesztet csináltam, és egyszer sem voltam terhes csak késett a mensim.)

2020. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Csak pecsételek egyenlőre
2020. nov. 6. 19:13
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem csak nem lenne apja a gyereknek. Egyedül meg nem tudom felnevelni
2020. nov. 6. 19:14
 14/18 anonim ***** válasza:
Áruld már el hány éves vagy, mi a szitu?
2020. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

Gyógyszert szedsz... - ha előírásszerűen alkalmazod a készítményt akkor 99.999% hogy NEM vagy terhes! Mármint ha a gyógyszer fogamzásgátló és rendesen szedted. Az hogy a megvonásosod nem pontos - hát ja, nem túl gyakori, de előfordulhat ilyen.

Vegyél egy tesztet (18 alatt is kiadják) nem drága, csináld meg és utána okosabb leszel.

Ha pozitív akkor irány a nődoki részletesen el fogja mondani a lehetőségeket. Ha nem akarod megtartani - de lesz előtte egy beszélgetés az örökbeadási lehetőségektől kezdve egy csomó mindenről - akkor mielőbb érdemes a művi beavatkozást megcsinálni, annál kisebb sokk a szervezetnek (de így sem leányálom).

Ja és Covid idején is ugyanúgy megcsinálják a művi terhességmegszakítást.

2020. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ide nem szívesen írnám le
2020. nov. 6. 19:33
 17/18 anonim ***** válasza:
Jöhet privátban. 18/l
2020. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki megjött :)
2020. nov. 6. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!