Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » PCOS vagyok voltam nőgyógyászn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PCOS vagyok voltam nőgyógyásznál írt fel fogamzásgátlót meg Norcolutot hogy megjöjjön a menstruációm.Meg is jött elkezdtem szedni a fogamzásgátlót de már 9 napja menstruálok és nem akkar elmúlni. Nagyon kevés van. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Menj vissza hozzá, és tőle is kérdezd meg.

Anyám ilyenre azt szokta maga elé dünnyögni: Ennyi ésszel, szabadlábon!

2020. okt. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

Keress egy másik nőgyógyászt! Mindenre fogamzásgátlót írnak fel egyesek, pedig nem arra való...

Lehetőleg egy endokrinológus-nőgyógyászhoz menj el. Ő nem csak a tüneteket fogja kezelni. Remélem kapsz normális ellátást kérdező!

2020. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

#2, ezidáig az orvostudomány még nem tudta kideríteni, mi a PCOS oka, és adekvát gyógymód sincs rá, csak tüneti kezelés. A legelfogadottabb protokoll a hormonbevitel, célszerűen foggátló, mivel éppen azt tartalmazza. Endokrinológus a ginekológushoz fogja küldeni, vagy ugyanezt a kezelést javasolja.

Tudom, hogy ellene vagy a hormonkezelésnek, de felelősséggel nem beszélheted le a kérdezőt arról, amit a szakorvosa rendel, kivéve, ha tényszerűen tudod, hogy az a kezelés téves, de ezt nem hiszem.

2020. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Semmit nem tudsz tenni. Nekem is volt 10 napig volt meg volt hogy 1 hónapon át folyatosan meg volt. Ez ilyen.
2020. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én kértem az orvosomtól hogy írjon fel fogamzásgátlót.
2020. okt. 26. 13:58
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az csak a tüneteket fedi el, de arra tökéletes
2020. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Ne szedd azt a szemetet! Én is PCOS vagyok: dietetikus szénhidrátcsökkentet diéta és sok mozgás! Nekem eltűntek a ciszták a petefészkeimből. Ez nem igaz, hogy hormonbevitel a legelfogadottabb. Én ha fizetnének se szedném.
2020. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem senki se fizet mégis szedem, mert a tüneteimet tökéletesen elfedi. Emellett a hormon szintemet is normalizálta.
2020. okt. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Keress egy normális nőgyógyászt a fogamzásgátló megakadályozza még azt a minimális hormontermelésed is ami van.Teljesen leállítja a női ciklusodat és még jobban hajlamosít a meddőségre. A tüneti kezelés annyit jelent hogy kikapcsolja az egész hormonrendszert és megvonasos vérzéses van az nem menstruáció

.

2020. nov. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Ez nagyon nem igaz, hogy megakadályozza a hormontermelést. Pont hogy a férfi hormont minimalizálja és a nőit viszi többlet súlyba.
2020. nov. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!