Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megvegyem a fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvegyem a fogamzásgátlót egy hónapra?

Figyelt kérdés
Barátom már az 500. Alkalommal játssza be hogy nincs 1000-3000 ftja a fogamzásgátlóra felesen, a gumit nem hajlandó felhúzni, szóval kb csak miatta szedném (szedtem másfél évi és egy hónapja raktam le mert nem segített kifizetni). Szerintem mióta letettem zsírosabb az arcbőröm és tele lett pattanással a hátam/vállam. Megéri?

2020. aug. 28. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Több ismerősöm bőre is csúnya lett miután abbahagyták. Ha újra kezded és majd emgint abbahagyod, megint lehet hogy ilyen lesz.

A kérdést nem értem. Abbahagytad, mert nem segítetg fizetni, de most újra elkezdenéd amikor szintén nem segít, de kotont se hajlandó felvenni. Most erre mit mondjak, ha neked ez belefér a kapcsolatba akkor kezd el nyugodtan és fizesd.

2020. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Miután abba hagytam nekem is zsírosabb lett a bőröm és megjelentek pattanások, ez teljesen normális felborult a hormonháztartásod. Elfog múlni pár hét vagy hónap alatt. Ne kezdd el megint szedni mert ha újra abba akarod hagyni megint elő fognak jönni.

Én elgondolkodnék a helyedben hogy mennyit ér ez a párkapcsolat, mert úgy látszik a párod telibe szarja hogy neked mi lenne a jó

2020. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!