Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól véd a tabletta? Ha

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól véd a tabletta? Ha

Figyelt kérdés

Sibilla gyógyszert írt fel a nőgyógyász, ma jött meg, beszedtem az első szemet. A tájékoztatón azt írja hogy az első szemtől véd, a nőgyógyász 3 hónapot mondott.

Illetve mikor megjön rendszerint mindíg hígabb a székletem(nem mondanám igazán hasmenésnek) ez okozhat problémát?



2020. aug. 27. 21:06
 1/4 Kovács Dorisz ***** válasza:
52%
Az első szemtől véd. Én is ezt szedem.
2020. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

NEM véd az első szemtől!!! A legbiztosabb hogy ha megvárod az első teljes levél végigszedését, hogy látni lehessen hogyan reagál a szervezeted. Attól is függ mennyire van beállva a ciklusod. Ha hígabb a széklet (szaknyelven nem "formázható") akkor a hatóanyag nem szívódik fel megfelelően.

Egyébiránt ha a doki 3 hónapot mondott akkor neki higgy (biztos okkal mondta) ne az anonim fórumozóknak.

2020. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 9 napot vártam, nekem is hígabb volt a székletem de 3 hónapja szedem, rendszeresen együtt vagyok a barátommal és nem vagyok terhes semmi gond nem volt. Nekem a doki 1 hónapot mondott de az is pontos ami a betegtájékoztatón van.
2020. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, mást szedek, "gyengébbet". De 2 hetet vártam.
2020. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!