Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek. Ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek. Ha nem hagyok szünetet havonta, akkor honnan tudom, hogy nem estem teherbe?

Figyelt kérdés
Még egy kérdés: ha nincs ugye megvonásos vérzés, akkor már nem lesznek PMS tünetek sem? Emiatt akarom folyamatosan szedni a gyógyszert.
2020. aug. 24. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A súlyos depresszión a terápia mellett segít a Mg, rendszeres sport, szabad levegőn, napon töltött idő, meditáció, ha van valami hobbid, amibe bele tudsz feledkezni (valami művészeti tevékenység nagyon jó lehet).


A fogamzás gátlót pedig úgy szedd, ahogy elő van írva. Nem véletlenül találták ki úgy.

2020. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
És vqlahog
2020. aug. 27. 06:50
 13/14 A kérdező kommentje:
És valahogy meg lehet szeretni a sportot, szabad levegőt, napsütést? Hobbim sincs, max a gép előtt ülök, ha jobb állapotban vagyok, akkor pedig takarítok... nem szeretek csinálni semmit. Amiket szerettem zenéket, azok is már csak idegesítenek, nem hallgatok ezért zenét se már. Minden hang idegesít.
2020. aug. 27. 06:53
 14/14 A kérdező kommentje:
Szakemberek sem tudtak segíteni, szedtem rengeteg féle gyógyszert, azok se. Csak hülye voltam tőlük
2020. aug. 27. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!