Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, ha "elgurult" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha "elgurult" a tabim?

Figyelt kérdés

Belara fog.gátlót szedek! Van egy kis problémám, a 10.szem gyógyszerem hát hogy is mondjam "elgurult" :D

Próbáltam utána megkeresni, de nem találtam.Ezért bevettem a köv.szemet.

Jól tettem vagy sem?A tájékoztatóból nem jöttem rá, hogy mit kellene tennem.Így aztán 1szemmel kevesebb bogyó van a hónapra.Az utolsó szemet a köv. levélből vegyem ki vagy hagyjam, hogy kimaradjon? Valaki járt már igy?Köszi a segítséget!


2008. nov. 26. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Úgy kellett volna csinálod, hogy azt a bizonyos 10. szemet aznap kihagyod, és másnap beveszed a következő szemet(11.et). a mai napot sztem hagyd ki, és holnap folytasd az amúgy aznapi szemmel. remélem tudtál követni, én így tennék.
2008. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Én ugyan másfajta tabival jártam igy, de ugyanúgy bevettem a következő szemet, mint te. Szerintem ezt igy kell csinálni, mivel igy marad meg a védelem. Ha kihagysz egy napot, akkor ugrik a védelem és kiegészitő védekezés kéne. Igy viszont számits rá, hogy mivel eggyel kevesebb bogyód van, hamarabb el fog fogyni, és a vérzésed is előbb jelentkezik majd.
2008. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanezt a fogamzásgátlót szedem.A neten fentvan a leírás hogy kell kihagyni 1 napot ,olyankor mi a teendő és abban az esetben mekkora védelmet nyújt.Vagy jobb... hívd fel a nőgyógyászodat ő biztosat tud mondani.
2008. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Esetleg még valaki??? Ezek elég különböző dolgok voltak :(

Akkor a maival mit csináljak? Vegyem be (ammi a holnapi lenne) vagy hagyjam ki?

2008. nov. 27. 06:29
 5/7 anonim válasza:
56%

szia!

én lindynette 20at szedek,ez a legalacsonyabb hormontartalmú, és nincs semmi ha nem szedsz be egyet.én is ki szoktam hagyni (többször is előfordult már hogy elfelejtettem) és a levél végén sem szabad bevenni! bár ez függ attól, hogy hány napos a gyógyszer (az enyém 21nap+7nap szünetes) ha a tied is ilyen, akkor ne vedd be a kimaradt gyógyszert, hanem tedd félre, legyen mindig nálad, vésztartalék,stb. Ha már több mint egy hónapja szeded, biztos h védett maradsz.

2008. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de elhagytam akkor hogy tegyem el?
2008. nov. 27. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy pótoltad a következővel, most már rendesen szedd tovább, igaz, így 1 nappal hamarabb lesz vége és egy nappal hamarabb fog megjönni a mensid! Nem lesz semmi bajod belőle! Így nem kell máshogy védekeznetek sem, mert védett vagy!
2008. nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!