Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdek el tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdek el tablettát szedni, nincs hajlamom trombózisra. Így nincs mitől félnem?

Figyelt kérdés
Kivizsgáltak, nincsen rá hajlamom, de egy kicsit mégis félek, hogy trombózisom lesz. Annyi rémtörténetet lehet hallani.

2020. aug. 13. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért vizsgáltak ki, hogy kizárják a kockázatokat... ettől még fennállhat, de egy sima aszpirinnek is lehetnek mellékhatásai mégsem párázik az ember amikor beveszi.

Szedd előírás szerűen, várd meg az első levél végigszedését és utána már mehet óvszer nélkül a "móka".

2020. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fennállhat a veszély de ha rendszeresen jársz vérvételre nem lehet gond.
2020. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Félhetsz mellékhatásként a szőrösödéstől, migréntől, elhízástól, pattanásosodástól, libidócsökkenéstől, stb.

Az aszpirint rossz példa, mert nem szeded 21 napig egyhuzamban egy hónapban.

2020. aug. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont emiatt fogom abbahagyni, ha elfogy a levél. Nekem sincs hajlamom, de amióta másik gyógyszerre váltottam át az orvos javaslatára, nem megy ki a fejemből ez az egész és nem akarok állandóan ideges lenni.
2020. aug. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!