Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem alapvető a nőknek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem alapvető a nőknek, hogy fogamzásgátlót szednek, ha nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
Miért kell rizikózni az óvszerrel? Miért nem lenne egyszerűbb bevenni a tablettát? Nem nekik lesz rossz, ha terhesek lesznek?
2020. aug. 10. 09:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
89%

04:21-es, miféle hormonmentes fogamzásgátló tablettáról beszélsz?? Olyan nincsen.

És igen is rengeteg, nagyon kellemetlen mellékhatása van a fogamzásátlóknak.

Ez nem feminizmus, semmi köze hozzá. Undorító a hozzáállásod.

2020. aug. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
91%

#21

Egyetértek. Közé sincs a feminizmushoz. A tabletta csak elront mindent,a nő szervezetét, közérzetét. Tapasztalatból mondom,a párommal sokkal közelebb kerültünk egymáshoz miután abbahagytam a tablettát,mert jobban kívántam,a libidóm helyre állt elő végre élveztem a szexet. Hozzá teszem, több kedvem is volt hozzá,mert végre a fejem nem fájt és nem volt egész napos hányingerem. Illetve ha elterjedt volna a fogamzásgátló tabletta férfiaknak, kíváncsi lennék,mennyire bírnák a mellékhatásokat,gondolom semennyire, szóval rendes kapcsolatban a férfi nem várja el,hogy akit szeret, az tönkre tegye magát.

2020. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Pl mert k...va egészségtelen mesterséges hormonokkal bombázni a szervezetet.
2021. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem alapvető a férfiaknak, hogy óvszert húznak, ha nem akarnak gyereket? Miért kell gyógyszerrel tömni a lányt? Nem lenne egyszerűbb felhúzni az óvszert? Nem nem lesz rossz, hogy jobb esetben 18 évig gyerektartást kell fizetni?


Én nőként kérdezem tőled, fordítva. Amúgy azért, mert a fogamzásgátló az gyógyszer, nem szedheti mindenki vagy nem akarja szedni. Az óvszer meg semmilyen hatással nincs a szervezetre. Ezért.

2021. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!