Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem alapvető a nőknek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem alapvető a nőknek, hogy fogamzásgátlót szednek, ha nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
Miért kell rizikózni az óvszerrel? Miért nem lenne egyszerűbb bevenni a tablettát? Nem nekik lesz rossz, ha terhesek lesznek?
2020. aug. 10. 09:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

"minimálisan kevésbé intenzív az érzés"


[link]



btw leteznek mar pesszariumok

2020. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Nehogy a pasi kicsi energiát is fektessen a biztonságos szexbe. Inkább tegyük meddővé a nőt, de isten ments, hogy egy kis kényelmetlenséget okozzunk a pasinak szex közben.


Amúgy több férfival volt már dolgom, soha, egyetlenegyszer nem volt probléma az óvszerhasználat. Simán élvezték ők is, én is az együttléteket. Nem hiszem, hogy mindig én hibáztam bele a kivételesen jól ingerelhető férfiakba, így meggyőződésem, hogy ez fejben dől el és csakis hiszti a túlkényelmes pasik részéről ez az egész óvszerellenesség. Nyilván van különbség, de nem olyan drasztikus, hogy ezt érvként lehessen felhozni ellene.

2020. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Eddigi összes partnerem úgy nyilatkozott, hogy nem számottevő a különbség óvszerben és anélkül. Szerintem csak rossz méretet használnak a panaszkodók, esetleg annyit verték már, hogy nagyon sok inger kell az orgazmushoz.


Én amúgy nem szedhetek tablettát mert véralvadási rendellenességem van. Ha lehetne Magyarországon, már rég megoperáltattam volna magam, az a legbiztosabb.

Ja amúgy a férfiak miért nem köttetik el magukat, ha nem akarnak gyereket? Hiszen visszafordítható!

2020. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

Az óvszer sem nagyobb rizikó, mint a tabletta. Azonnal észreveszed, ha lecsúszott vagy kiszakadt, és el lehet menni esemény utániért. Míg a tabletta hatását befolyásolhatják más gyógyszerek, hasmenés, hányás, stb. Egyik sem nyújt 100%-os védelmet, és mivel emberből vagyunk, bármelyik használata közben lehet hibázni. De az óvszerrel kapcsolatos hibákat könnyebb időben észrevenni.


Egyébként pedig rengeteg nő a fogamzásgátlót érzi biztonságosabbnak, és alapnak tekintik, hogy ezzel védekeznek. Nemcsak olyanok vannak, akik nem tudják vagy nem akarják szedni. De mindkét hozzáállás normális. Mindenki azzal védekezzen, ami számára elfogadható és biztonságos, hiszen a szex is akkor lesz élvezetes, ha mindkét fél biztonságban érzi magát.

2020. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
Mert a nőknek sokkal nehezebb, alapból rengeteg nőgyógyászati probléma van, a fogamzásgátló csak mégjobban rásegít ezekre. F
2020. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%

Mert pl szeretnék párommal majd gyereket.

Ha rossz gyógyszert kapsz elsőre(ami nem válik be), úgy felborítja a hormonháztartásod hogy nehéz utánna teherbeesni, nekem meg nincs kedvem ezzel éveket szenvedni meg csalódni.


Illetve jól megvagyok a libidómmal,nem kell kevesebb, hízni meg nem akarok.

Illetve a természetes vérzés oke, a mesterkélt, elvonásost inkább kihagyom.

2020. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem alapvető dolog a férfiaknak, hogy kotont húznak, ha nem akarnak gyereket?

Biztonságosabb, mint a tabletta, és nincs is mellékhatása.

2020. aug. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%

Rizikó az óvszerhasználatnál? Nem tudok róla. Normális használat mellett nincs rizikó...

Amúgy meg a libidó csökkenés az nagyon gyakori mellékhatás, de ezen kívül még egy tucat problémát okozhat. A párom munkahelyén 6-ból 3 munkatársánál elég komoly gondokat okozott a fogamzásgátló.


Normális férfi szerintem nem várja el senkitől, hogy szedje, persze ott a másik csoport, akit csak a farka hajt...

F

2020. aug. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

Férfiként szednél tablettát ha lenne férfiaknak való?

🙄

Szerintem sok férfi se szedne. Pontosan azon okok miatt, hogy rengeteg a mellékhatása.

Neked nem alapvető, hogy védekezz valamivel hogy ne akarj gyereket,nem csak egy emberen múlik a védekezés.

2020. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
9%

Ennyi feminista dumát!

Aki nem akar gyereket az védekezzen! Ha a férfi nem akar gyereket húzzon óvszert. Ha a nő nem akar gyereket, szedjen gyógyszert - az Ő teste az Ő felelőssége. Mellékhatás .... f@$zság. Van elég ilyen tabletta - próbáljon másikat, vagy kérjen hormonmenteset! Meg kell keresni kinek mi a jó. Nem picsogni kell, hanem megtalálni a megfelelő megoldást.


Normális nő maga gondoskodik a saját védelmétől! Hiszti, nyafogás, feminista lázadás NÉLKÜL!

2020. aug. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!